Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Fideszt szidja csak...

Aki Fideszt szidja csak állandóan az milyen oldalon áll?

Figyelt kérdés
Mármint értem én a hibákat, meg az emberek kiakadását, de mindenki úgy okoskodik ezekről, mintha 100% lenne náluk egy jobb megoldás. Engem az érdekelne, hogy az 500 pártos koalíció akik egy túrórudin összevesznek meg szidják egymást, a kis poén pártok vagy ki lenne akkor a jobb? Vagy ezek az emberek már időutazók, és tudják hogy van egy jobb párt ami még meg sem született? Engem ez tényleg érdekelne.

2021. nov. 18. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Én a Fideszben bízok.
Én az ellenzékben bízok.
Én a kis pártokban bízok.
Én semelyikben nem bízok.
74 szavazat
1 2 3
 1/26 Jeffrey Spender ***** válasza:
38%

Fideszesként szidom a Fideszt.


Jeffrey Spender voltam

2021. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Én nem bízom egyikben sem de én a saját bőrömön tapasztalom plusz látom hogy a jelenlegi politika nem müködik és érdemes lenne próbát tenni mással..

Ez kb olyan mint amikor x nem mer elválni y-tól mert mi van ha nem talál jobbat? Én azt mondom válljunk el hátha lesz jobb.

2021. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Én is Fideszesként szídom a Fideszt. Gazdaságilag teljesen egyetértek a programjukkaly csak nem tudom miért kell ehhez kereszténykedés, magyarkodás, meg homofóbia.


Mióta Fidesz van, egyre több pénzt keresek és az ország egyre normálisabban, európaibban néz ki körülöttem, szemben az MSZP-és korszak lerobbantságával és hanyatlásával.


Számomra egy olyan párt lenne az ideális, ami ugyanazt csinálja, mint a FIDESZ csak egyszerűen egy szót se szól arról, hogy az emberek hogyan éljék az életüket, és semmilyen kulturális, vallási dolgot nem propagál.

2021. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Nincs sok jövője a pártoknak. Az emberek szeme nyílik és látják az anomáliákat. Talán azért tudott eddig győzni, mert elfordultak sokan a szavazástól, max a fanatikusok mennek már el. Nincs bizalom sem a pártok, sem a politikus felé, bár most megcáfolom magam azzal, hogy a fiatalokkal még biztosan ellehet játszani 30 évet, de majd ők is rájönnek a politikusok valódi motivációjára. Tulajdonképpen a legjobb meló ücsörögni a parlamentben havi 2,5 millióért.
2021. nov. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Oldal? Én nem állok senki oldalán, mert az én oldalamon sem áll senki!
2021. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

A vesztesek oldalán.

Azelőtt Gyurcsányi szídták, ha úgy alakul, jövőre megint őt fogják.

2021. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
ATV-t néz.
2021. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Nincs mit szeretni a Fideszen, Orbánt meg kifejezetten megvetem!

Ennek az embernek minden megadatott ahhoz, hogy ezt az országot felzárkóztassa Európához, ehelyett megosztással és okoskodással járatja le, hossza kínos helyzetbe a hazánkat!

Neki feltétlen el kell tűnnie!

2021. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

"Engem az érdekelne, hogy az 500 pártos koalíció akik egy túrórudin összevesznek meg szidják egymást, a kis poén pártok vagy ki lenne akkor a jobb?"

Az ellenzék pont azért lenne jobb, mivel lenne, aki figyelne a másikra. A fidesz azért jutott ideáig, mivel nincs ellensúlya, mivel kétharmaddal kormányzott. Sosem kellett kompromisszumot kötnie, mindent meghozhatott.


Az ellenzék ilyen szempontból jobb, mert ha az egyik párt örültséget csinálna, vagy magának kedvezne a többiekkel szemben, akkor más párt simán nem szavazza meg, és így ilyen törvényeket nem hoznak.


De még ha nem is hiszel, hogy az összefogás működőképes, akkor is az a legjobb döntés.

Egyrészt, más országban, ahol kormányválság lett, ott a gazdaság elkezdett működni, mivel a kormány nem nyúlt bele a gazdaságba. Ez látszott Spanyolországban és Bulgáriában is.

Másrészt, ha az emberek végre látják, hogy a rossz politikusokat leváltják, akkor lehet, hogy most egy évtizedig minden választáskor kormányváltás lesz, viszont ekkor elkezd felemelkedni egy becsületesebb politikusi réteg, mivel ezek az emberek már el fogják hinni, hogy az emberek a becsületes, őszinte embereket keresik.


Hosszútávon mindenképp az ellenzék a legjobb döntés jelenleg.

A fidesz mellett amúgy se szól semmi, ha valaki tényleg érti, hogy milyen döntéseket hoztak.

2021. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Utálom Orbánt, és mindazt amit képvisel: tehát Orbánt magát!
2021. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!