Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért adnak 500 ezer forintot...

Mért adnak 500 ezer forintot a nyugdíjasoknak majd?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért, h7báztak a mulkorában mert csökkentették a pénzt ok nélkül, elvették attól is akit meg sem vizsgáltak hogy javult e vagy rosszabbodott az állapota?
2021. nov. 19. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mivan?
2021. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem adnak. A Fidesz 2010 óta ennyivel károsította meg a nyugdíjasokat. 2010 előtt évente 5-8 %-kal emelkedett a nyugdíj, 2010 óta csak 3% körül.
2021. nov. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miért, de érdekelne, hogy mikor?

Jó lenne még karácsony előtt!

2021. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én ilyen számról nem hallottam, de ha igaz is, egyértelműen azért, mert jövőre választás és valamivel meg kell venni a nyugger szavazatokat.
2021. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2, engem bő egy hete károsítottak meg mínusz 135 ezer forinttal.

Jól jött, na!

:)

2021. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit nagyon keversz, a rokkantaknak ajánlották fel, ha nem perelnek. 12, vagy 13-ban volt, hogy fűnyíróelv alapján elvették a rokkant nyugdíjasoktól. Sok embernél, ha visszaszámolják egy, másfél, két millát vettek el.Erre akarnak félmillát adni, hogy fogja be a száját a rokkant.
2021. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy reklám, időnként felbukkan, email-ban is küldik; pl. ma is kaptam: [link]

Egy pályázatfigyelő oldal, pályázattal támogatott számítógép, mobiltelefon, háztartási nagygép vásárlásra, legfeljebb 500 ezer Ft vissza nem térítendő támogatással. És akik pályázhatnak, egyáltalán nem csak nyugdíjasok.

„KIK PÁLYÁZHATNAK?

Pályázatainkon való részvételnél minden induló vállalkozásnak, cégeknek, egyéni vállalkozóknak, egyesületeknek, alapítványoknak, nonprofit szervezeteknek, intézményeknek, önkormányzatoknak, és magánszemélyeknek szeretnénk támogatást nyújtani, a pályázati forrásainkat maximálisan felhasználni.

A pályázat jogalapja: Társadalom digitalizációja, állampolgárok és szervezetek digitális megjelenésének a támogatása és technológiák népszerűsítése és eszközökhöz juttatása

A pályázatban való részvétel pályázati díjhoz kötött!

Előirányzott támogatás: 99 db támogatható pályázat

Pályázatok feldolgozása: beküldési sorrendben”


A „részvétel pályázati díjhoz kötött!”. Mindenképp egy adathalász oldalnak látszik; gondolom fő célközönségnek a rászedhetőbbnek tartott időseket tekintik, azért hirdetik úgy, ahogy.

2022. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!