Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "gyere haza fiatal" program...

A "gyere haza fiatal" program hatására hány százezer fiatal jött haza a hanyatló nyugatról?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 14:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
20: Megtehetnék, ha már a rezsinél és a benzináraknál is megtették. De nem érdekük, mert szinte az egész politikus garnitúra ingatlanokban utazik, jelentős ingatlanbefektetéseik vannak. A saját érdekeik fontosabbak, mint azoké, akiket képviselniük kellene.
2021. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%
Fiatal vagyok, és 6 éve nem jöttem haza. Ez van. :)
2021. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Egyetemen tanítok, sok fiatalt ismerek.

Most tudnék vagy 20 fiút, lányt, párt, aki visszajött.

30 éves koruk tájára megszedik magukat annyira, hogy egy lakás, ház összejött.


Már vagy 6 éve évi 1000 milliárd fölött van a hazautalt pénzek összegeki ide utálja, az nem kint fog megöregedni.

Hogy ennek ahhoz a programhoz mi köze van, azt nem tudom.

2021. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha visszaosztjàk a hatalmas béremelés után (bruttó 200) kapott minimálbér 133 ezres nettóját a mostani 370es euróval akkor fognak hazaindulni. 359 Eurós minimálbér :DdDDdd
2021. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg lenne több ingatlan is, csak nem kellene annyira felni az ingatlan ado ötletètől. Mondjuk minden harmadik ingatlantól adót kellene fizetni rá akkor a befektetők ès a külföldiek kevésbé vásárolnàk fel a lakásokat. Ès még sokan ki se adják, csak az àrnövekedèsre játszanak. Mondjuk érdekes, csomó külföldi érdekeltség ellen fel tudott lépni a kormány (pl:uber), csak az ingatlanpiacba nem avatkozik bele ilyen téren. Mintha nem is zavarnàk őket az àrak vagy nem is tudom. Lehet tévedek.
2021. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

#24, hagyjuk már ezt a minimálbéres siránkozást.

A társadalom legalsó 1%-a.

Osztani se tudnak azért vannak ott, ahol.


8-10 éves nyugati munkatapasztalattal senki nem fog beállni biorobotnak.

2021. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ennek hatására született meg a "Gyere vissza Feri, segíteni kell!" C. Szám!!:D
2021. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!