Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek most komolyan mi...

Szerintetek most komolyan mi az oka annak hogy a 4 hullám ilyen erős? Milyen intézkedések kellenének hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 16:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyen! Én nem vagyok se vírusrettegő sem vírustagadó, betartottam a kötelező korlátozó intézkedéseket, beoltattam magam még tavasszal, bízva abban, hogy végre vége lesz a kovidnak. Ehhez képest a korlátozások és a 6 millió beoltott után is hol tartunk? Ugyanott mint tavaly ilyenkor, mikor még 1 db vakcina nem volt. Tisztán látszik, hogy ez semmi másról nem szól, mint az emberek megfélemlítéséről, hülyének nézéséről, és ami a legfontosabb, a vakcinagyártó cégek profitja.
2021. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Vissza kellene állítani a normál egészségügyet azonnal mert a krónikus betegek, idősek ellátatlansága okozza a problémát nem a vírus. És ez így van a világon sajnos nem csak Magyaroszágon. Kiöntöttük a gyereket a fürdővízzel.
2021. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%
Aki nem oltatja be magát, be kell zárni! 😁👍
2021. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Semmi. A negyedik hullám még a harmatnál is gyöngébb.
2021. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincsenek erős korlátozások.
2021. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A mutálódott vírus ellenállóbb.évek múlva majd szupervírussá válik.

A világon a magyarok egészsége a legszarabb,itt van a legtöbb elhízott,cukros stb.

Itt költi a kormány a legkevesebbet az eü-re európában.

Itt fejlesztették vissza a legjobban a kórházi ágyak számát.nincsenek orvosok,ápolók.

2021. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 kokakólalájt ***** válasza:
100%
#8: Elismerem, abban amit mondasz sok minden helytálló, de azért azt sem várhatod az emberektől, hogy a 4 fal közé zárva éljék le az életüket. Lehet, hogy ez a vírus örökre velünk marad. Akkor érjen véget a szociális, és kultúrális élet? Járjunk dolgozni (már akinek marad munkahelye) meg haza, és ennyi?
2021. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 Szerintem ezt félrecímezted mert sehol nem írtam, hogy zárkózzunk be.
2021. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kokakólalájt ***** válasza:
100%
Tényleg flrecímeztem :D Szóval a 17. válaszomat a 10. válasznak szántam.
2021. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

17/19 kokakólalájt ***** válasza:

Természetesen erről szó sem volt.


Ha mindenki csak 10%-al többet tenne bele a vírus elleni védekezésbe az ésszerűség határain belül, akkor egy relatíve jó átoltottság segítségével soha nem jutnánk oda, hogy telítődjenek pl az ágyak a kórházakban. Per pillanat bezsírozva, hátszéllel zuhanunk ebbe a szakadékba.


Pl:

Maszk normális hordása, nem csak ott ahol az ország vezére kötelezővé teszi. Illetve nem azért kellene hordani, mert valahol épp kell. A másik, hogy naponta jó párszor keresztül megyek a termelésen a munkahelyen. Itt kötelező a maszk. 10 emberből 9 hordja. Aztán ha odamegy valakihez beszélgetni mert épp üresjárata van melóban vagy ilyesmi, akkor LETOLJA az állára. Igazgatja, bas*ogatja, buzergálja. Természetesen alap, hogy a zsúfolt öltözőben is leveszi. Mert csak a termelési részen kötelező. Na mondjuk rendeltetésszerűen ott sem megy.. Mert érted valaki a helyén ül 6 órát ott rajta van. De feláll 3x 10 percre sétálni, beszélni akkor kell levenni.


De ahogy láttam egy értelmezhető kézmosás is már 10 felnőttből 6-7-nek nagyon súlyon logikai fejtörőt okoz.


De gondolom múlt héten San Marino !! elleni focimeccsre is életbevágóan fontos volt 12 ezer, azaz tizenkettő ezer embernek kimenni.


Na és hát az örök klasszikus téma, az oltás :D

Az is jó lenne már, ha egy betanított melós aki 20 éve ugyanazt a kart húzza le 3 műszakban napi 8 órában, nem kérdőjelezné meg vezető virológusok véleményét, akik ezt tanulják 20 éve

2021. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!