Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem lépi meg...

Orbán miért nem lépi meg aztzamit az osztrákok, hogy kötelezővé teszik mindenki számára az oltást?

Figyelt kérdés
Az átmeneti időszakban pedig be kellene teljesen korlátozni azokat, akik nem oltakoztak. Ennyire fél, hogy szavazatokat vesztene ezzel?

2021. nov. 19. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Nyilván ha súlyosbodik covid helyzet itt is ez lesz.
2021. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk, én nem teljesen értem, miért tart ettől ennyire. Egyrészt, ismerhetné annyira a híveit, hogy tudja, a stabil Fidesz-szavazó réteg mindenképpen rá fog voksolni, bármit tegyen is. Másrészt, van egy csomó eszköze rá, hogy alacsony támogatottsággal is kiügyeskedje a győzelmet, amik közül párat eddig is sikerrel alkalmaztak. Szóval én nem tartanék a helyében a népharagtól.
2021. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Félek az oltás mellékhatásaitólm, remélem nem lesz itt kötelező :(
2021. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Ausztriaban sem lesz kotelezo oltas.Ez a kormany taktikaja,azt remelik,hogy majd az emberek ettol megijednwk es majd most önkent beoltatjak magukat.
2021. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom ma az RTL is ezt nyomta, pedig nem kormánypárti, egyelőre.😉
2021. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Meg fogja lépni, nyugi, minden országban meg fogják lépni. ha igaz még ebben a szakaszban. most kezdődik az "oltatlanok" démonizálása. De oltottak közt cinkos aki néma. Auswitz és a meszes gödrök meg fognak ismetlődni.
2021. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Az oltottak és oltatlanok megkülönböztetése nettó f@szság, hogy finoman fogalmazzak.

2. Ausztria is még csak "belebegtette", koránt sem biztos, hogy ténylegesen kötelező lesz majd jövő februártól.

2021. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jaja kilences, ez egy széthúzó társadalom.
2021. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!