Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett vagy a kormány...

Elégedett vagy a kormány jelenlegi járványkezelésével?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 21:44
A kérdező szavazást indított:
teljesen elégedett vagyok
inkább elégedett vagyok
leszarom a járványt
inkább nem vagyok elégedett
nagyon nem vagyok elégedett
65 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem. Én semmilyen korlátozást nem tartok helyesnek
2021. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 árokpart ***** válasza:
36%
Az utóbbi 1-2 nap hirtelen félelmet keltő médiakommunikációjával nem vagyok elégedett. Úgy teszenk mintha hirtelen csak most bukkant volna fel a járvány és ezelőtti hetekben szinte alig esett szó róla. Ha baj van vagy baj lehet akkor a lakosságot folyamatosan kell arra felkészíteni .
2021. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem, lényegében átbasztak minket, hogy 2 oltás és újra visszatér a régi életünk... Na ehhez képest ugyanott vagyunk, mint tavaly, lezárás közeleg, szájkosár kötelező, titkolóznak és zsarolnak a további oltásokkal
2021. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

3/ ott vannak a sportolók pl Milák vagy Hosszú.ők megkapták az oltásokat az 1. körben,de már másodjára betegedtek meg..mi értelme volt akkor az oltásuknak?

Oltás nélkül is ugyanitt tartanának.már ha nem placebót kaptak persze,mert az emberben már ez is felmerül hogz egy szépen kivitelezett fideszes átverés kellékei voltak csupán..

2021. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
A járványkezeléssel elégedett vagyok, de aki a napi 20x elismételt kérés ellenére sem hajlandó beoltatni magát egyik vakcinával sem és emiatt kórházba kerül, majd meghal, azzal mit lehet kezdeni egy jogállamban? Én is kivártam az oltással, majd szeptemberben felvettem a másodikat is, a harmadikat is kérni fogom januárban. Normális ember ezt teszi.
2021. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
3: vissza is tért jó néhány hónapra. Azt senki nem látja előre, pontosan mikor jön a következő hullám és milyen erős lesz.
2021. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

#6 akkor miért kell ilyeneket kijelenteni a szakértőknek?

Merkely: Nem lesz negyedik hullám Magyarországon 2021.06.06

[link]

2021. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem, mert nem kellettek volna maszkozás.
2021. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem, mert gyakorlatilag szabadjára van engedve a járvány. És szabadon lehet hülyének lenni ebben az országban. Oké, ne oltasd magad. De akkor ha beteg leszel, ne legyen pofád odamenni a kórházba, és elvenni más elől az ágyat. Megint kórházi osztályokat zárnak be, és beteg emberek maradnak ellátás nélkül az oltástagadók miatt.

Orbán meg annyit mond, hogy ja, hát ezen egyszer mindenkinek át kell esni? Ez nem a bárányhimlő. Ismerek olyat, aki már háromszor benne volt, és oltári szarul volt, van, aki egyszer sem éli túl. Szóval az nem járványkezelés, hogy ráengedem a vírust az emberekre, aztán hadd hulljon a férgese.

2021. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mert nem lenne szabad azt hangoztatni, hogy az oltás majd megold mindent, mert egyszerűen nem igaz. Az oltás egy esély, igen, más járványvédelmi intézkedésekkel kombinálva javítja az egyéni védekezés hatékonyságát, de ennyi.

Lehetőséget kellene adni azoknak, akik télre vissza akarnak vonulni, hogy ezt megtegyék (azaz lehetőséget adni az online oktatásra és a home officra, ahol ez lehetséges), aki meg mászkálni akar, hadd mászkáljon!

2021. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!