Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt nyilatkozta egy tudós,...

Azt nyilatkozta egy tudós, mostantól fél évente oltatni kell magát az embereknek,ezt ki fogja majd megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy több ember megy beoltatni magát, mert hatott rá a tv-ben látott fizetett orvosok propagandája, úgy egyre több mellékhatás, halál fog kiderülni.

Akkor hogy akarják az emberek legalább felét rávenni, hogy a 3. oltást is beadják majd a 4. és a többit utána?

Akiket ismerek és mégis beoltották magukat, mindegyiknek volt mellékhatása, azt mondták hogy a 3. oltás már erőszakkal sem fog nekik kelleni.

Akkor ezt hogy képzeli ez a kutató hogy ilyet nyilatkozik?


2021. nov. 21. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Úgy, hogy ő szakértő, és az igazat mondja. Minden oltásnak van vagy lehet mellékhatása, mint ahogy minden gyógyszernek is. Na és? Akkor innentől nem veszel be gyógyszert? Én is kaptam már három oltást, nevetségesen gyengék voltak a mellékhatások.
2021. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Lyukas a zsebe. Meg így kap egy kis figyelmet.
2021. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2-es ne hazudjál itten!

3 oltásnak bedőltél és ÁLLÍTÓLAG csak kis mellékhatások voltak?

Naaaa.....

Azért több fantáziát vártam volna tőled.

Anyum egy kollegája adatta be a 3 adagot, de pár nap múlva kórházba került.

Azóta mindenkinek sorolja, hogy senki ne adja be, mert a kórházban is tele volt minden oltottal.

2021. nov. 21. 14:29
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Influenza ellen meg évente adnak. Na bumm.

Oké, most jön majd az, hogy de az nem kötelező. Hát, egyelőre ez sem.

2021. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

"nevetségesen gyengék voltak a mellékhatások"


Nem voltak azok olyan gyengék.

2021. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Akkor ne adasd be ki nem tojja le mit csinálsz. Nem mindegy neked hogy más beadatja vagy nem? Amúgy anyud kollégájával? Mert pl én is kórházba kerültem oltás után de nem hinném hogy gerincsérv az oltás mellékhatása. Most ha bármi baja lesz mindíg az oltásra fogja?
2021. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
5. nyilván te jobban tudod a tapasztalt mellékhatásaimat, mint én... XD
2021. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Egyes tudósok teljesen lementek kutyába, szánalmas. Mostantól én kizárólag azoknak a tudósoknak tudok bármiféle hitelt és tiszteletet adni akik hajlandóak tudomásul venni a természetes immunitás létezését (ami az egyetlen amihez a nyálkahártya immunitás is jár csak úgy mellékesen) és az emberek ehhez való jogát nem vitatják el az oltásgyártók profitjáért. Ezért tisztelem Karikót aki nyíltan beszélt az oltásokról, megmondta, hogy nem fogják a terjedést gátolni és a természetes immunitásról is az igazat mondta. A félévente oltogatni óhajtó többi bohóctudós leírta magát.
2021. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
8: szerinted meddig tart és pontosan mi ellen véd a "természetes immunitás"?
2021. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Naponta 13db gyogyszert szedek az ev minden napjan (reggel 7 db, este 6 db) ... hozza vagyok szokva ahhoz ha valamit rendszeresen kell csinalnom. Felevente jarok kontrollra, tahat a 6 honapos utemezes is mar az eletem resze ... na bumm, majd most szurit is fogok kapni felevente!? Nem erdekel - ha kell, hat kell.
2021. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!