Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány hazudik az oltottak...

A kormány hazudik az oltottak halálozásáról?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom elképzelni, a halálozási listát nézve hogy ez a sok 60+os személy mind oltatlan lett volna. Szerintem a nagy részüknek biztos, hogy beadtak legalább 2 oltást. Onnan gondolom, hogy ez a korosztály még bőven a régi rendszerben szocializálódott, és nem nagyon mernek ellentmondani a hatalomnak, meg annak, amit a tvben látnak. Tisztelet a kivételnek természetesen. Tehát szerintem a legtöbb magától oltatott, a többire meg a háziorvosa rátukmálta. Lehet egy nagyon elenyésző % akik maradtak oltatlanul. Hazudik a kormány ezzel kapcsolatban ezek szerint? Sőt, a legtöbb kormány akkor az EUban valószínűleg. Kinek mi a tapasztalata az idős ismerősei körében?
2021. nov. 22. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
A politikusok mikor mondtak igazat? Egyébként ezt az oltás az isten bizniszt nyugatról tolják. A mieink csak átveszik
2021. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Az élet iskolájában MSc-t végzett oltásellenes birkák szerint mindenki hazudik, ők pedig mindenkinél okosabbak. Csak utólag ne vonyítsatok majd.
2021. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Azt azert nem igazan szeretik hangoztatni, hogy az a sok 60+ os szemely valoban oltatlan volt, es meg is haltak, mert mivel nem volt oltottsagi (igen, nem vedettsegi) igazolvanya, ezert megtagadtak neki az EU ellatast.


Vagy azok az oltatlanok akik nem kaptak megfelelo minosegben es mennyisegben ellatast.


Lehet igy szorakozni a szamokkal meg a statisztikakkal.


Arrol nem is beszelve, hogy az is COVID elhunytnak szamit, akit a busz utott el tavaly es a seruleseibe ma halt bele, de korabban akar tunetmentes volt vagy sem, es kigyogyult belole, de COVID-dal fertozodott meg.

2021. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Aki hisz nekik az elveszett

Idővel rájön csak lehet addigra már károsodást szenved testileg vagy lelkileg vagy mindkét fronton

De sokan nagyon nagy szájjal kívánnak lélegeztető gépet annak aki csak annyit mer mondani hogy lehet tévednek mert ilyen vakon hisznek a propaganda gépezetben

Régen is a propaganda rendkívül hatásos volt

2021. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Az egészségügyis ismerősök mondják, és itt a fórumon is írják, hogy a halottak 80-90% oltatlan.
2021. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Hazudnak.
2021. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Kórházban kezeltek 60%-a oltatlan, halottak 90%-a oltatlan, egy intenzíves ismerőstől van az infó.
2021. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

7


40%-a oltott?


Az azert durva.

2021. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

#8 ez azt is jelenti, hogy a felnőtt lakosság oltatlan egyharmada adja a kórházban ápoltak 60%-át, illetve a halottak 90%-át. Magyarán erősen felülreprezentált az oltatlan kisebbség a halottak és a kórházban ápoltak körében.

(megértést segítő példa: Ha a 10%-os cigány kisebbség adja a börtönben ülök 50%-át, akkor nem mondjuk azt, hogy a cigányok és a magyarok ugyan akkora eséllyel bűnözők)

Nem, az oltás nem csodaszer, nem nyújt 100%-os védelmet, de nagyban csökkenti a súlyos tünetek esélyét.

2021. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Ja, én is meglepődtem, kevesebb oltottra gondoltam. Némiképp árnyalja a képet, hogy kb háromszor annyi oltott van mint oltatlan, és az oltottak közt is ugyan úgy terjed. A halálozásban viszont nagyon számít hogy oltott-e valaki. Egy távolabbi rokonom most halt meg benne oltottként, bár minden létező baja volt mellette (165cm 160kg, súlyos cukorbeteg, vérnyomás, stb), letesztelték az egész családot (6fő), mindenki tünetmentes pozitív volt.
2021. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!