Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány covid hullámnak kell még...

Hány covid hullámnak kell még eltelnie ahhoz, hogy a Mi Hazánkra szavazz, akik végez vetnének ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

Annyi hullám lesz, amennyire a tömeg média vevő. Ha semmi hír nem szólna arról, hogy jön a következő hullám, egy fertőzött sem lenne és erre Toroczkai rá is világított egyik videójában.

Te hány hullámot fogsz még elviselni, hány elpazarolt hónapokat/évet az életedből?



2021. nov. 23. 03:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
67%
Ellenzékre szavazok. Se fidesz se hungarista mi haszna ne legyen
2021. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
0%
Mégis milyen majom szavaz az ellenzékre? A fideszt meg a mi hazánkat megértem, de komolyan arra a bohóc ellenzékre? Arra?
2021. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
93%

Bohoc vagy te

Igen arra szavazok

Fideszre 10000 % hogy nem

Az is rohadjon meg aki arra a tolvajbandára szavaz

Munkavállalókkal is mit csinálnak csak a multikat támogatják

Fidesz takarodj!!!!!!!!!

2021. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
72%

Huhh, van itt színvonal. Kedves 22-es, köszönöm a feltételezést, se randa, se idióta nem vagyok. 3 idegen nyelven beszélek a magyar mellett és szép is vagyok (bár ez szerintem elég irreleváns tulajdonság az adott témában).


Persze lehet úgy utálkozni, hogy fogalmad sincs valamiről, és mint említed, eszed ágában sincs meghallgatni Toroczkait. Tehát a semmi alapján van véleményed róla. Érdekes.


A Mi Hazánk kormány alakítása esélytelen, ennek ellenére az egyetlen párt akire érdemes is szavazni. Az én érdekeimet ők képviselik, meg sok másét is (akik nem is feltétlenül tudják ezt).


Az, aki pedig azt írja, hogy Fideszbérencek, nácik és a többi agymenést, egyértelmű, hogy sohasem foglalkozott a párt programjával és elképzeléseivel egy percet sem. Ehhez mondjuk meg kellene őket hallgatni, majd önálló véleményt alkotni. Ez idő és energia, könyebb a közvéleményt (akár a balost, akár a jobbost) visszabüfizni.

2021. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Alaposan utána jártál a programjuknak ügyes vagy... Meg persze a nácizmus fogalmával is tisztában vagy:)


Viszont ez így nem korrekt diskurzus, a személyeskedő magatartásoddal pedig magadat minősíted. Szóval én részemről be is fejezem.


Egyben viszont egyetértünk, mindenki oda szavaz, ahova akar. Csak azt kívánom, hogy a választás napján legyen legalább 3 épkézláb érve amellett, aki mellett dönt.

2021. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
66%

Ne, ez már nagyon az alja, ez a nácizás. Ne menjetek le szardobálás szintjére.


"A mihazánk ennyiből áll. Cigányozás zsidózás b*zizás."

Akkor voálá: https://www.youtube.com/watch?v=dhjXHtk6H2U&t=4s&ab_channel=..


Miből áll a Fidesz: Sorosterv-Migráns-Oltasd magad!

Miből áll a Jobbik: parizel, krumpli, ficsúr.

Miből áll MZP: [link]

Az utóbbival annyi a bajom, hogy semmi konkrét, homályos ígérgetés.

A legrészletesebb a MHM programja.


Semmivel nem lehet minket megingatni! Mi Hazánk 2022!!!!

2021. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
8%
Mi Hazánk! X 2022! Az egész család rájuk szavaz!
2021. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 Alex Fly ***** válasza:
0%
@57: azaz arra, hogy maradjon a jelenlegi banda...
2021. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
0%

Fidesztől kaptak 39 milliót zsebbe fű alatt


Biztos ezekre szavazok

2021. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Bizonyíték?
2021. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!