Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Várkonyi Andrea...

Egyetértesz Várkonyi Andrea érzékeny társadalmi elemzésével bizonyos állami munkakörökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

„Néhány éve bementünk egy közintézménybe, és amikor kijöttünk, Nóri azt kérdezte: anya, miért ilyen szörnyen unott arccal ül itt mindenki? Mondom: édes kicsim, azért, mert egész életükben nem csinálnak mást, mint iratokat tologatnak ugyanazzal a három emberrel összezárva egy ronda hivatalban, nagyon kevés pénzért. Mondom: de jó, hogy észrevetted! Látod, nem azért papolom, hogy tanuljál, mert mindenáron nevelni akarlak, hanem azért, hogy felnőve majd dönthess úgy, hogy te nem egy hivatalban akarsz ülni.”


[link]


2021. nov. 23. 08:21
1 2
 1/20 LazyJones ***** válasza:
93%
"Látod, kislányom, a pénzért nem a hivatalba kell beülni, hanem lölöke f#szába!"
2021. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen üres ez a nő minden értelemben.
2021. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Azzal a részével egyetértek, hogy én sem szívesen ülnék allami hivatalban. A másik része viszont hazugsag, mert egyáltalan nem evidens, hogy akik a hivatalokban dolgoztak, nem tanultak, illetve ő maga sem a tanulással jutott előre, ahogy a lánya sem azzal fog. Attól függetlenül, hogy megdolgozott-e az általa szerzett diplomákért, vagy akkor is csak beleült a tutiba.
2021. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

3.

A szociban ezek a szellemi pozíciók a hivatalokban mind protekciós és egyben nyugdíjas állások voltak.

Az a meggyőződés,hogy nem tanultak, ez abból a korból származik.



Azért, tegyük hozzá,hogy most sem a legélesebb kések dolgoznak ezeken ezeken a közszférás helyeken.

2021. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
Lényegében igen.
2021. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet V.A. elemzésével, mert ezt nem ő mondja, hanem a társadalom is alapból így áll hozzá. A társadalom szerint Mo.-n senki semmit sem csinál, de ha "én" rólam van szó, akkor "én bizony a fél országot egyedül felépítettem, verítékezem minden nap, de a másik az továbbra sem csinál semmit sem, meg annyira sötét, mint az országút éjjel".

Kb. így áll alapból a társadalom egymáshoz - "fő feladat: lenézni a másikat"- , és ez független V.A. monológjától. Azonban igaza van jobban S. Á.-nak.

2021. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj Nórikám, tanulj! Nehogy valami unott arcú hivatalnok legyen belőled! Azok látod nem tanultak. Azért csórók. Neked szerencséd van Csillagom, hiszen a te utadat én mutatom. Nézd csak, Bogaram! -------> aaaarra van a felcsúti 3. sz. Ipari Szakmunkásképző, oda menjél tanulni kicsim, gázszerelő legyél (vagy legyen a leendő férjed), és hidd el életem, sosem leszel unott arcú. Csak szorgalmasan tanulj és dolgozz, meglátod milliárdos leszel pikkpakk. Puszil anyu. 😘
2021. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
1: Bingó!😂
2021. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen egyet tudok érteni a rendezővel:„Azok az emberek abban a közintézményben dolgoznak, és szenvednek, mert a király nem méltatja őket figyelemre, nem úgy mint téged, meg azt az egybites agyú csávódat, aki - veled együtt - azt akarja elhitetni a világgal, hogy a tehetsége juttatta oda, ahova, nem pedig az EU-s támogatások magánosításában játszott szerepe. Andrea, nem vagy egyedül, vagytok még jó páran, akik a szart dagasztjátok milliárdokért, de legalább legyen már benned annyi jóérzés, hogy a saját végtelen szerencsédet nem a dolgozó emberekhez méregeted”
2021. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
7:)))
2021. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!