Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg ki az aki valóban...

Jelenleg ki az aki valóban Magyarország miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy mindenki Orbánt tartja annak, de a valóságosan ki az aki parancsol?


Azért kérdezem, mert Orbán ugyan azt a "szöveget nyomja", mint az európai és amerikai vezető politikusok, különösen a járvánnyal kapcsolatban.

Kezdetben még volt valami egyéni Orbános megnyilvánulása, hogy a "magyarokra nem lehet kötelező oltást erőltetni, mert szabadságszerető nép" stb. De mára ez tova tűnt és ugyan abból kottából játszik, mint a többiek. De ki írja ezt a kottát?

Szinte vezényszóra az országok vezető politikusai ugyan azt a megfogalmazást, negatív kampányt és uszítást kezdték el hangoztatni szinte szóról szóra az oltatlanokkal szemben, egy napon és egyszerre, az oltatlanok lettek a bűnbakok, felelősek a járványért. Politikailag mindegyik ugyan azt a szalámi taktikát követi, és ugyan úgy keres és talál bűnbakokat a járvánnyal kapcsolatban.


Tudom, az konteo hívők szerint a Rockefeller klán programját hajtják végre a politikusok, és a világkormány írja a kottát, és mindenki ebből játszik, mert mindenki kiszolgáltatott a pénzhatalmi háttérhatalomnak stb, stb. Nem akarom ezt elhinni, de most már nehéz nem észre venni, hogy az eu. politikusai mennyire ugyan azt mondják, és egyszerre!

Más kézenfekvő megoldásokat ki sem próbálnak, csak azt amit "felülről" a világkormány eü.-ért felelős WHO "minisztériuma" parancsol nekik és Orbánnak?


Nekem ez valahogy hihetetlen, de mégis ez történik?



#járványpolirika
2021. nov. 23. 11:19
A kérdező szavazást indított:
A világkormány parancsol orbánnak, és Ő csak végre hajtja a parancsokat.
Nem parancsol senki sem Orbánnak, csak véletlen egybesésről van szó a különböző intézkedések kapcsán.
nincs Magyar kormány, csak magyarországi kormány, a főnök a WHO, és annak központi szerve a Rotchild klán.
24 szavazat
1 2
 1/12 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Viktornak semmi sem fontosabb mint a saját hatalmának a fenntartása, és ha úgy gondolja, hogy az ő és a gazdaság érdekei azt kívánják, hogy az oltást népszerűsítse ahogy tudja, akkor megfogja tenni, függetlenül attól, hogy egyetértenek-e éppen vele az EU vezetői vagy nem.
2021. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel én úgy vagyok, ha elromlik az autóm, elviszem szerelőhöz. Ha nem működik a konvektorom, szerelőt hívok. És még sose próbáltam összeállítani a magyar labdarúgó válogatottat.

Így hát elfogadtam a virológusok ajánlását, és már túl vagyok a harmadik oltakozáson is. Valamint "tömegben" távolságot tartok, és zárt helyiségbe lépve arcmaszkot viselek.

2021. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem minden szomszédom azt mondja hogy 40+40 az 80, biztos őket is valami háttérhatalom irányítja hogy mind ugyanazt mondják....
2021. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Tehát ha Orbán Viktor is kijelenti, hogy 2*2=4, és pár nyugat-európai politikus is, akkor ez biztos a Rotschildok miatt van? Ejha.
2021. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk az eszedbe sem jutott hogy talán azért a WHO adja egységesen a javaslatokat mert a világ vezető virológusai is közöttük vannak?
2021. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Igazából Feri irányít.
2021. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Orbán Viktornak csak a mentális betegségei parancsolnak.
2021. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5


Azokra a pszichopata WHO -s szakemberekre gondolsz, akik segítséget nyújtottak a vírus elszabadulásában is?

2021. nov. 23. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a jelek szerint már a hódmezővásárhelyi csávó a min.eln. - vagy nem jól látom???? legalábbis belebújt a szerepbe.. nem?
2021. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kezdetben még volt valami egyéni Orbános megnyilvánulása, hogy a "magyarokra nem lehet kötelező oltást erőltetni, mert szabadságszerető nép" stb


Erről dobj egy linket, mert EZ konteo!

2021. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!