Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tart még és milyen...

Meddig tart még és milyen szintű lesz a csúcspontján az elszegényesedés Magyarországon?

Figyelt kérdés

A nyilvánvalóról van szó, az egyre elinflálódóbb forintról, növekedő árakról, ingatlan piaci horrorról.

Szerintem a jövőben újra több generáció fog együtt lakni, az ingatlanok nagyrésze gazdag spekulánsok kezébe kerül. Az albérlet árak a fizetés nagyrészét elviszik, Eu törvény alapján betiltják a benzines, dizeles autókat, az emberek nagyrésze mivel nem tud elektromos autót venni, a szánalmas és drága tomegkozlekedesre kényszerül. Az élelmiszer árak olyan magasak lesznek, hogy hús vagy tej ismét ünnepnapon kerül az asztalra. Szórakozási lehetőségre többé nem fogja futni.

Ez az en vízióm.



2021. nov. 23. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
10 nem a focisták kapják a pénzek nagy részét a kurupcio egyik helye ahol a pénzt lehet mosni.Nem véletlen hogy, sok bünözönek van foci csapata.Meg ugy is kapják a pénzt hogy, be se járnak edzeni.A termelö munkahelyeken ezt nagyon mehéz lenne le papirozni mert ott terméket állitanak elő annak meg fix ára van meg gyártási költsége.Egy focistának meg azt irnak be mit akarnak hiszen nem állit elö semmit.Egy kicsit se gyanus hogy, 0 nézö a stadionokba nincs megélhetési problémájuk sőt egy csapat se ment csödbe világszerte.Az olimpiánál meg az ország bele rokan annyi költségel jár meg 0 bevételel mert ott sincs nézö.
2021. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Csak szólok kérdező, a mai miniszterelnök egyik nagy álma volt a foci, tett is érte, míg el nem tanácsolták, "nem neked val ez fiam". Ez az egyik oka volt ahhoz, hogy belerokkanjon, az elméjére ment még néhány mas dolog is.

Egyébként hihetetlen pesszimista alkat vagy. ezt a nők nem kedvelik, jó okuk van rá.

2021. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
91%

"ha már foci, átkozom a napot amiért nem foglalkoztam komolyabban a focival, vagy amiért anyámék nem kényszerítettek bele. Ha lesz fiam tuti hogy focistának nevelem."


Pff, és az mire garancia? Én is b@sztam már cigánykurvát, de annak az apjából nem lett miniszterelnök.

2021. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nekem ment csak finnyás voltam a miliőre, de hagyjuk is a focit, nyilván semmi garancia nincs ott sem.

Pesszimista vagyok ja.

2021. nov. 23. 19:16
 15/20 anonim ***** válasza:
11) nálunk az állam támogatja a fitballt.Ezek szerint az állam mossa tisztára a pénzét a futballon keresztül?
2021. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15 a csapatoknak ki a tulaja nem az állam elárulom.
2021. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
A magán tulajdonú focicsapatokat támogatjuk állami pénzen ezerrel. Kész röhej az egész.
2021. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ezek annyira relatívak, kinek mi a fontos. Például mi a párommal albérletben élünk, van egy 16 éves autónk, amit csak hétvégéken használunk, ha utazni kell a családhoz (benzinnel olcsóbban kijövünk még így is, mint a vonattal). Hétközben BKV-val, jobb időben biciklivel utazunk. Így például tavasztól kora őszig nem veszünk bérletet. Szép lassan gyűjtögetünk a lakás önerőre, ebben az évben pl. albi és garázsbérlés mellett is félretettünk 2,5 millió forintot, mindezt úgy, hogy 2 hetet külföldön, 2 hetet pedig a Balaton mellett is töltöttünk. Normálisan és egészségesen étkezünk, igaz húsétel csak hétvégén kerül az asztalra - nem anyagi okok miatt, hanem mert a túlzott húsfogyasztással szemben inkább a növényi alapú étkezést preferáljuk hétközben (kevésbé telít el, jobb a felszívódása, jobban tudunk koncentrálni a munkában, és plusz hozadékként valamivel olcsóbb).

Kettőnk keresete összesen egy hónapban netto 620 ezer forint + 44 ezer forint cafeteria.



25/N

2021. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szórakozás pedig - ha a COVID engedi, akkor eljárunk koncertekre, ezek között nagyon sok ingyenes is van, feltörekvő alter vonalon. Vagy összeülünk a haverokkal egy boardgame sessionre, és mindenki hoz amit gondol.

Úgyhogy szórakozni is lehet költséghatékonyan. Mondjuk az is igaz, hogy nekünk a havi hajtás mellett nem is igazán fér bele egy hónapban kettőnél több masszív másnaposság, úgyhogy alkoholt is már csak módjával fogyasztunk. :)


Utolsó voltam.

2021. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Majd a belügyminiszter fogja lekapcsolni az utolsó lámpát az osztrák határnál pár év múlva, - nincs miért aggódnod!
2021. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!