Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely pártnál látjátok azt,...

Mely pártnál látjátok azt, hogy haláltusáját vívja (nincs sok neki hátra)?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
Jobbik
Kétfarkú Kutyapárt
Momentum
DK
LMP
MSZP
MMM (Mindenki Magyarországa Mozgalom)
ISZOMM
47 szavazat
 1/10 B.112-es ügynök ***** válasza:
39%
Narancsos bukta
2021. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Mi Hazánk. Egyre kétségbeesettebbek. Most még egy ideig fennmaradnak az oltáspolitika miatt, de alapjáraton csak a legelvetemültebb emberek szavaznának ilyen pártra. Max 3 évet adok nekik és eltűnnek.
2021. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Akik a Fideszt jelölték meg és azt hiszik a haláltusáját vívja: el vagytok tévedve barátaim. Ez még csak a kezdete volt a Fidesz korszaknak!
2021. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, az MSZP létezik-e még. Ha igen, akkor az. Ha nem, akkor Jobbik.
2021. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A Fideszt megjelölőknek: nem az a kérdés, hogy mit szeretnél, hanem hogy mi az esélyes. A Fidesz még most is a legtámogatottabb párt, hogy miért, azt nem értem, de így van. Én a Jobbikot jelöltem, de az MSZP is erős befutó.
2021. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kettőt is mondanék. A Jobbik, és az MSZP. És mindkettőnek ugyanaz az oka. Nincs értelme a létüknek, nincs arculatuk, saját irányvonaluk. A Jobbik a nemzeti radikális irányát feladta rég, de már jobboldalinak is nehezen nevezhető, az MSZP alól meg kihalnak a szavazók, vagy átmennek a DK-hoz.



Illetve haldoklik még a Munkáspárt, de az ő haldoklásuk csendesebb, hiszen még a parlamentbe se jutottak be soha.

2021. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Fidesz.
2021. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Celtix ***** válasza:
94%

mszp, lmp, párbeszéd.

De hosszú agónia lesz, most még szerencsére újabb négy évet kihúznak lélegeztetőgépen.

2021. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A táncsics, - egyszemélyes "projektet" kihagytad, pedig az, meg a kutyaürülék képvisel nullánál alacsonyabb létszámot, értékrendet, mondandót, programot. Két fürdőkád fos a kettő!
2021. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írják a fideszt, de vagy ők értik félre a kérdést, vagy én.


Azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy a fidesz megszűnik még ha veszítenek is áprilisban.


Ellenben a Jobbik kezd feloldódni az összefogás nevű levesben. Identitást és súlyát vesztett párt lett. Náluk sajnos látok esélyt a megszűnésre, pedig egy 2018-as Jobbikra szükség lenne.

2021. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!