Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért megvetendő az, ha...

Miért megvetendő az, ha valaki név és arc nélkül szokott kommentelni facebookon?

Figyelt kérdés
Manapság simán kirúghatják az embert a munkahelyéről, ha facebookon kommentel valamit. Egy ilyen embernek miért kéne ezt vállalnia csak azért, hogy ne vegyék semmibe a véleményét?
2021. nov. 24. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert gyáva arccal vállalni a véleményét és legtöbbször az ilyen arctalan alakok személyeskednek a legmocskosabb módon.
2021. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
nem megvetendő, szomorú, az elvtársak visszajöttek, Rákosi mosolyog sírjában
2021. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Mert gyáva arccal vállalni a véleményét"


Igen, gyáva vagyok arccal vállalni a véleményemet. Ti se lennétek bátrabbak, ha az lenne a véleményetek, mint nekem.

2021. nov. 24. 18:13
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Na és kit érdekel? Nekem a telómba, gépen sincs egy kép sem magamról. Aki abba köt bele, nincs kép, azzal nincs is miről beszélnem.
2021. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A liberálisoknak áll a zászló. Ha lenácizol egy magyart az rendben van, ha fordítva teszel akkor kirúgnak. Elérték a nyugati liberálisok, hogy a jó rosszá vált. A rossz pedig ünnepelt jóvá
2021. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Ma már szégyellni kell, ha az ember normális, nincsen devianciája
2021. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Számos eset volt, amikor a fidesz politikai bosszúból kirúgott közalkalmazottakat netes kommentért, szóval valóban jobb óvatosnak lenni, amíg egy ilyen hatalom uralkodik.
2021. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Számos eset volt, amikor az USA-ban egyetemi professzorokat/alkalmazottakat rúgtak ki, mert nem álltak be George Floyd mellé, vagy negatív kommentet fűztek valamilyen LMBTQP+XYZ poszthoz. A liberálisok nem tűrik mások véleményét, és a legradikálisabb módszerekkel lépnek fel azok ellen, akik velük egyet nem értenek. Jobb a névnélküliségnél maradni.
2021. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A liberális diktatúrában máshogy nem is lehet.
2021. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyetlen jogos felvetés az lehet, hogy megszeged a "csoportszabalyt" mert a többiek meg arccal-nevvel reagálnak oda. Így nem egyenrangú a vita.

Én pont ezért nem kommentelek semmit Facebookon...

2021. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!