Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Afrikában tombol az új Nű...

Afrikában tombol az új Nű variáns amely minden eddiginél jobban fertőz, ha elér Magyarországra akkor megint lesz totális lockdown?

Figyelt kérdés

Márpedig el fog érni csak idő kérdése.


[link]


2021. nov. 26. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
A zárás csak végszükségben jöhet szóba ha már a kórházak nem bírják a terhelést.Jó esetben valamelyik vakcina hatásos lesz valamennyire.
2021. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bedobtak valamit, hogy még több oltás fogyjon ennyi a képlet, feszültséget generálnak.
2021. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg eleinte azt hittem, hogy ez csak egyfajta trollkodás. Aztán sorra olvasom a görög ábécé betűivel jelölt variánsokról szóló cikkeket.
2021. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13: Trollkodás, csak sajnos világszinten, hatalmasok által.
2021. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Németországban gyakorlatilag kötelező az oltás. Minden nap friss tesztet kell bemutatni a munkahelyen. Inkább beoltattam magam. Akkor is majd 2 hónap mire meglesz a kártyám. Ami már most sem ér szart sem. Akinek megvan annak is friss 24 órán belüli tesztet kell csináltatnia ha pl. uszodába, szórakozóhelyre akar menni. Ezzel szerintem az osztrákokkal együtt elmondták, hogy mennyit ér az oltás. Múlt héten halt meg egy 2x oltott ismerősöm koronában az intenzíven. Egyébként ismerősök rokonok nagyrészének kutya baja. Átesnek rajta pár nap alatt oltottan vagy oltatlanul.
2021. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig kaptam volna egy 500ast mikor a média teli torokból teleordította a világhálót azzal hogy "Nagyon nagy a baj!!" "A szakemberek nagyon aggódnak" "Itt a vakcina álló szupermutáns!" mostanra nem a gyakorin szórakoztatnám magam hanem a saját szigetemen.
2021. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!