Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz 6. hullám?

Lesz 6. hullám?

Figyelt kérdés
az 5. már biztos az új szupermutáns miatt, kérdés hogy lesz-e hatodik. Az oltások eddig nem nagyon jöttek be ha a 4. hullámot nézzük.
2021. nov. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még 600. is.
2021. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Képzeld el, hogy mennyire lesznek hatásosak a szupermutáns ellen ha már most se hatásosak az oltások. Vicc az egész.

Amúgy persze, hogy lesz 6. hullám, a koronavírus már örökre az életünk egyik legmeghatározóbb tényezője lesz. 12 hónapból 8 hónap arról fog szólni ezentúl.

2021. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi hullám lesz, hogy egy idő után már nem számolgatjuk. Szimplán tavaszi és őszi hullámnak fogjuk nevezni őket.
2021. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Elég csak a COVID médiával leszámolni.
2021. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megoldás a covidra jelenleg szerintem! Hagyni kell mint egy zuhanó kést amit nem szabad megragadni a levegőben!

Én csak azt látom, hogy 70%+++ az átoltottság némely országban teljes és mégis a halálozás rekord magas! Ekkora még akkor sem volt amikor senki nem volt beoltva!

Pfizerék azt mondták oltás után 2 hónappal 50%-os hatású az oltás, nem több! Tehát jelenlegi állás szerint 2 havonta oltani kellene! Fizikai képtelenség oltani az összes ember 2 havonta! Túl sokan vagyunk, továbbá szerintem elfáradna benne az emberi szervezet, nem tudni milyen károk lennének!

A vírus folyamatosan változik! Itt a Dél afrikai variáns is ami ki offolja az eddigi oltásokat!

2021. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy lesz, sőt 16. és 46. hullám is. Addig lesznek hullámok, ameddig a politika és a média életben tartja őket.
2021. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy majd ha leszállnak "hivatalosan" is a földönkívüliek, na majd akkor ér véget a covid, de csak azért, mert már a kutyát se fogja érdekelni a "mindenki oltsa be magát a 37. vakcinával is, különben meghal", mert már végre valami érdekesebbről témázhat a sajtó.
2021. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy,lesz nem fogják be valani hazudtak eddig.De hát milyen virus már amit 24 órában reklámozni kel különben nem is tudnánk róla.Én a panelokon se láttok fekete zászlot söt sehol se de még a mentöket se halom.De a sirkövesek se mondják milyen jól keresnek mert ha igaz lenne ez a covid nekik is lennének emelkedés de semmi.
2021. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg az egész arra megy ki hogy, ne lehesen tüntetni mert ki hirdetik 20- szor a veszélyhelyzetet.Már rég mindenki az utcán lenne az élelmiszer árak miatt meg az infláció miatt.De az is csoda hogy, nem volt taxis blokád a benzin miatt.
2021. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lesz.
2021. nov. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!