Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A világ orvosai, politikusok...

A világ orvosai, politikusok akár jobb vagy balodali mind kiállnak a Covid oltások mellett. Sokan mégis miért hisznek inkább a Facebookos oltásellenes propagandának?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Talán mert egészségesek és lábon kihordták a covidot.
2021. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Gyíkemberek, illuminátusok állnak mögöttük. Egyébként is a pálinka mindent gyógyít.
2021. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Mert minél butább az ember, annál okosabbnak hiszi magát.
2021. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
A facebookon kommentelő prolit nem pénzeli a hatalom, hogy hazudjon.
2021. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok biztos benne, nem a proli rakja fel a hülyeségeket ő csak olvassa.
2021. nov. 29. 17:55
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Mert ahogy kiálltak azok összevissza, egymásnak ellentmondó kiállások voltak. Egyszer ezt mondják, máskor a szöges ellentetjét. Teljesen hiteltelen az egész. Aztán meg sokan megtapasztalták, hogy az olottt ismerőseik sorra megbetegszenek, az oltatlanok meg nem. És hát köztudott, hogy mind az orvosok, mind a politikusok a pénzt és a hatalmat szeretik a legjobban. Ebben a dologban meg pont ez a kettő van.
2021. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Amint kapok értelmes választ a következőre, rohanok is beoltatni magam. Eddig még nem történt meg.


Kétszer is voltam covidos. Simán túléltem, másodszorra csak véletlen teszt után vettem észre, hogy benne voltam. Ugyanis semmilyen tünetem nem volt. Nemhogy lélegeztetőre, de még csak kórházba sem kerültem egyik alkalommal sem. Nézettem ellenanyag szintet, fél év elteltével is rengeteg van, nem kevesebb, sőt sok esetben több is, mint oltott ismerőseimnek.

Apropó oltottak. Bizonyított tény, hogy ők is lehetnek covidosak, haltak is már bele, sőt fertőzni is ugyanúgy képesek. Ellenanyaguk előbb-utóbb nekik is lecsökken, nem hiába tartunk már a negyedik vakcinánál.


Mindezek alapján, szerintem jogosan kérdem, minek oltassam be magam ? Ugyanott vagyok, mint egy többszörösen oltott. A szervezetem simán elbír vele. Fertőzni mint mondtam, nemcsak én tudok, hanem akár egy négyszeresen oltott is.


Nem a Facebook alapján döntöttem így, hanem mert a környezetemben is azt tapasztalom, hogy rengeteg oltatlan ismerősömnek, beleértve engem is, szinte meg sem kottyan a covid. Nem fogok mindenféle szart beadatni, mert a népesség x százalékának nulla az immunrendszere. Az már nem az én problémám. Egyik oltatlan rokonom, barátom sem halt bele, más meg nem tud érdekelni. Legalább fellélegzik a Föld, ha csökken a szaporulat.

2021. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem is kell különféle furcsa elméleteket olvasni nanitokról,luciferázról és egyebekről ahhoz,hogy bizalmatlanság ébredjen az emberben.Elég csak időnként visszahallgatni,hogy miket mondtak és mondanak most a legnevesebb szakértők,oltómesterek például:

https://www.youtube.com/watch?v=e_uKkbccd80

A legtöbb ember (én sem) nem szakember.Ezért ebben az ügyben az ő véleményükre kellene,lehetne alapozni.De ha saját maguknak is ellentmondanak, akkor mégis miért kellene szentírásként kezelni mindent amit beszélnek?Hiszen könnyen lehet,hogy rövid időn belül már teljesen más sódert löknek.

2021. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
7! ilyen logika mentén, ha holnap téged valaki agyonver, az is jó a Földnek és ha követjük a te világképed az illetőt még el sem kéne ítélni!
2021. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

#7: nagyon szuper, hogy te és sok ismerősöd ilyen könnyen megúszta. Bevallom, nem tudom megmondani neked mi alapján válogat a vírus. Egy általános tapasztalatunk már van, miszerint a túlsúly, szív-érrendszeri betegség, stb kockázatot jelentenek. De az a baj, hogy amikor a 90 éves Marika néni otthon kihordja nátha formájában, a 30 éves Miklóst meg a gép fújja az intenzíven, akkor mi is nagyokat nézünk.

Úgyhogy vajmi keveset tudunk még erről a szarról, de amit tudunk:

- sokkal kevesebb az oltott az intenzíven, mint az oltatlan. Ha mégis oltott, akkor többnyire csak egyet kapott, vagy kettőt, de azt 5-6 hónapja

- aki átvészelte a vad típusú (eredeti) vírust, az volt, hogy megsínylette a deltát. Minden hullámban másak voltak a betegek bizonyos szempontokból, máshogy kellett őket kezelni

- a "nulla" immunrendszerről annyit, hogy a vírusfertőzés következtében kialakuló igen nagy halálozással járó citokin viharnak az oka pont hogy az immunrendszer túlműködése, túlpörgése

Nem hiszem, hogy meg tudlak győzni, igazából nem is akarlak. De jó ha látod ezeket a szempontokat is szerintem. Úgyis a te döntésed.

2021. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!