Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy pénzmosás miatt lecsukták azt az üzletembert akitől Orbán túlárazott lélegeztetőgépeket vasárolt?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek?



2021. nov. 29. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Mi lenne?Mutyi a köbön

Nem túl meglepő

Nagy üzlet ez a covid cirkusz mondom én és addig fog menni míg csak lehet hisz ha egyszer az üzlet beindul…😋

Menjetek csak oltakozni is hadd menjen a mutyi Business csak tovább :D

2021. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Soros a hibás!


Óbán nem lehet az!


Ő soha sem hazudik

2021. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ebben a kormányban mindenkit megvezetnek.

Nemrég még szegény kósa lajossal éreztek együtt a fidesz szavazók mert becsapta csengeri örökösnő, most meg itt a másik eset. Felháborító milyen világban élünk. Ezeket a jószándékú egyszerű embereket mindenki becsapja.

2021. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Ennyi? Ez lenne az ellenpont Cseh Katalin 4,5 milliárdja, vagy a Városháza-gate-tel szemben? Ez még a tőletek megszokottnál is vérszegényebb. :D
2021. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, elolvastam a cikket.

Igaza van a 4-esnek, ez még tőletek is nagyon gyenge próbálkozás volt.

2021. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Orbánt is le fogják hamarosan.
2021. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4, 5 A kormány egyszerűen tisztázhatná magát, de szokás szerint nem adja ki a közérdekű adatokat.


Cseh Katalin még nem élhetett vissza hatalommal, befolyással, a faterjáról meg mit tudom én, hogy bűnös-e, de ha igen, akkor sincs köze a lányának, hacsak ne működött közre benne. Amikor az ügy történt tudntommal nem. Persze az origo mindig is szeret hazudni, és lejáratni, azt is, aki nem bűnös, de természetesen a fideszesekkel szemben nem ilyen erősek a kritériumok.


Orbán papa bányáiról és az állami közbeszerzésekről, pl. nem nagyon kutakodnak mostanában, pedig akkor illenék, ha már annyira keresztények, és nincs kettős mérce.


Városháza-gate meg nincs. :D

Akkor lenne, ha az alábbiak bizonyíthatóak:


- szabályt megkerülve tervezik értékesíteni a városházát

- az ár jelentős részét zsebre akarják tenni


Ezzel szemben történt az ügyben bizonyítékhamisítás és hírhamisítás.


Egyébként megjegyzem, szerintem nem lenne rossz dolog a Városházát átköltöztetni egy korszerűbb, mai igényeknek megfelelő, jól funkcionáló épületbe, ami ráadásul még energiatakarékos is.

Nem lenne az a város kárára való dolog.


De a városháza eladása, értékesítése egyáltalán nincs napirenden, és nem is volt. Ami volt: egy "érdeklődő" volt aki puhatolózott.


Nem ez lenne fideszes híroldalról az első manipulált hangfelvétel, de ők a nagy keresztények... vagy ki tudja... gyümölcséről ismerszik meg a fa.

2021. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!