Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelynek nem...

Karácsony Gergelynek nem kellene lemondania miután lebukott?

Figyelt kérdés

A főpolgármester alkalmatlanságát bizonyítva a busz sávban közlekedett. Ez nem helyénvaló. Kérjen bocsánatot a magyar emberektől, a választóktól a viselkedéseiért, vonja le a konzekvenciákat és távozzon a közéletből!


Érdekes, az elődjének, Tarlós Istvánnak sosem volt busz sávban közlekedős botránya!



2021. nov. 30. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely azonnal távozzon a közéletből
Baloldali vagyok, nem érzem szükségesnek KariGeri távozását, de legalább egy bocsánatkérés azért jó lenne tőle
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Elvesszük a krumplidat.
2021. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem ő vezette az autót, ettől függetlenül már bocsánatot kért a sofőr nevében is. Lépjünk tovább szerintem.
2021. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Busz sávban haladni bűncselekmény!!
2021. nov. 30. 10:31
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha én is fogom és felgyújtom a szomszéd házát, majd miután lebukom, akkor átmegyek bocsánatot kérni, akkor az úgy rendben van?! szerintem nagyon nem!

Távoznia kell.

2021. nov. 30. 10:32
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
#4: Nincs rendben, ez esetben tegyék meg a feljelentést. Viszont ha egy alkalmazottad gyújtja fel a szomszéd házát, tudomásod nélkül és akaratod ellenére, akkor nem téged kell megbüntetni.
2021. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs alkalmazottam! Nem tartok rabszolgákat és csicskákat, mint a főpolgármester. Pláne nincs sofőröm!!
2021. nov. 30. 10:37
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell lemondania, őt választotta a többség, Mondjuk én inkább Tarlósra szavaztam volna.
2021. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
#6: Akkor egy ismerősöd, tök mindegy. Értem én, hogy utálod, de azért még ne játszd a hülyét :)
2021. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, te vagy hülye vagy, vagy troll. Hogy gyengeelméjű fideszes, aki Karácsonyt akarja lejáratni, vagy mi a szándékod, azt nem tudom, de valójában a Fideszt járatod le, mert megmutatod, hogy a fidesz milyen "színvonalas" párt.


Buszsávban vezetni nem bűncselekmény, hanem enyhe szabálysértés, tehát hazudsz.


Nem Karácsony követte el az esetet, ezért ő nem is lehet a felelős.


A pegazus botrány miatt, és az ellenzéki politikusok, kormánykritikus újságírók titkosszolgálati megfigyelése miatt, miatt ill. többek között Kövér erre való felszólítására viszont olyan súlyú, ami miatt valóban le kellene mondania az egész kormánynak. Ezekről Orbán és más is tudott ugyanis, de összejátszanak.


Tehát inkább egy ilyen jellegű kérdést tegyél fel!

2021. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Sok embernek jön jól Karácsony alkalmatlansága, így bírtak nélküle tárgyalni a városháza eladásáról.
2021. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!