Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is csalódott az oltásban...

Más is csalódott az oltásban és nem adja be a 3. oltást?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy vannak korlátozások az oltottak számára is, ugyanúgy terjed a korona és lassan már itt a omikrón ami ellen úgy néz ki nem hatásos az oltás. Így minek adassam be a 3-at?
2021. nov. 30. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
A semminél az omikron ellen is jobb lesz.
2021. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a 2. oltás jön. Nem, nem csalódtam az oltásban. Az oltást a tudomány fejlesztette ki. Az oltásellenesekben csalódtam, akiknek a hülyeségei miatt abban hittem, hogy a koronavírus-fertőzés jobb, mint az oltás.


Másrészt felhívnám a figyelmed egy dologra: evolúció. A vírus mutálódik, és pontosan nem lehet látni, hogy merre megy az evolúciója, de a tudomány tudja tartani vele a lépést.


Ne mocskold a tudományt.

2021. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Minél kevesebben oltakoznak, annál nagyobb valószínűséggel és annál hosszabb ideig lesz lezárás. Engem eddig megvédtek az oltások, minimális mellékhatások 1-2 napig voltak, egyáltalán nem csalódtam. Max abban, hogy még mindig milyen sok az agymosott konteós, aki nem oltakozott.
2021. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

#2 "Ne mocskold a tudományt."

A tudomány nevében emberek millióit gyilkolták le háborúkban, állatok millióit ölik le kísérletekben. A tudomány a baktériumokkal sem tudja tartani a lépést, mert nem tudnak olyan gyorsan új antibiotikumokat kifejleszteni, ahogy a mutációk azt szükségessé tennék, de a rák ellenszerét is nagyban keresik a mai napig. A tudomány a koronavírus terjedését sem tudta megfékezni, az egész világon elterjedt és milliók haltak már bele.

Lehet védeni a tudományt, de egyáltalán nem egy szent dolog ami mindennel megbírkózik, és nyugodtan lehet kritizálni ameddig ez nem változik.

2021. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Eszemben sincs beadatni a 3.-adagot, az elsőnél csak 1 hétig voltam sz@rul, a 2.-után majdnem beledöglöttem. Inkább kapjam el a vírust!
2021. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Én már beadattam a harmadikat is, és nem csalódtam, annak ellenére sem, hogy nem sokkal utána átestem rajta, ugyanakkor enyhe tünetekkel, ami az oltásnak volt köszönhető.
2021. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Új vakcinát fejlesztenek. Ráadásul garantálják, hogy a szív megállító hatása továbbra is 100% marad!
2021. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Omicron=Moronic (ami hülyét jelent többek között) szónak az anagrammája. Erről van itt szó, ezt gondolja az emberekről az elit, akik ezeket a “vírusokat” kitalálják. Ezek a hírek mind csak propaganda, ennyire nyíltan szórakoznak az emberiséggel.
2021. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

A #4-es tudományellenes válaszolónak:


"A tudomány nevében emberek millióit gyilkolták le háborúkban, állatok millióit ölik le kísérletekben."


>Kevered a vallással, ami megölte isten nevében az emberek. A náci Németországban Mengele valóban végzett illegális emberkísérleteket, csakhogy azok áltudományos, és etikátlan kísérletek voltak, semmi köze nem volt a tudományhoz.


"A tudomány a baktériumokkal sem tudja tartani a lépést, mert nem tudnak olyan gyorsan új antibiotikumokat kifejleszteni, ahogy a mutációk azt szükségessé tennék, de a rák ellenszerét is nagyban keresik a mai napig."


A Pfizer 31 nap alatt képes kifejleszteni egy új oltóanyagot:


[link]


A rákot pedig gondolom, kutatják.


"A tudomány a koronavírus terjedését sem tudta megfékezni, az egész világon elterjedt és milliók haltak már bele."


Ennek semmi köze a tudományhoz. A koronavírus elterjedése miatt inkább a politikai vezetők hibáztathatók.


"Lehet védeni a tudományt, de egyáltalán nem egy szent dolog ami mindennel megbírkózik, és nyugodtan lehet kritizálni ameddig ez nem változik"


Szentnek éppenséggel nem szent, "csak" sokkal kényelmesebbé tette az életet, megnövelte az emberiség átlagéletkorát, stb.

2021. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

"A náci Németországban Mengele valóban végzett illegális emberkísérleteket, csakhogy azok áltudományos, és etikátlan kísérletek voltak, semmi köze nem volt a tudományhoz."


Mégis rengeteg kutatási anyagot használtak fel az orvostudományban :)

2021. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!