Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek érzékenyítenéne...

Az ellenzékiek érzékenyítenének a lmbtq mellett a bankrablók és sorozatgyilkosok elfogadása érdekében is?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 23:07
 71/130 anonim ***** válasza:
0%
Hol írtam olyat, hogy utálok egy személyt azért mert meleg? Maga a homoszexuális tett undorító, nem az embert utálom! Úgy hogy utálom a cigit, irtózom a szagától is, de attól nem utálok olyan embereket, akik cigiznek, csak magát a tettet.
2021. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
100%

"Maga a homoszexuális tett undorító"


Ha nem akarod hogy osszetevesszenek egy homofobbal akkor ne ird kijelenteskent hogy a homoszexualis szex undorito, mert ez egy szubijektiv velemeny, sot ne is jelentsd ki hogy szamodra az, mert szerintem a melegek nem kivancsiak arra hogy neked mi undorito.

2021. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
0%

"mert szerintem a melegek nem kivancsiak arra hogy neked mi undorito."


Ezt kérdezem már oldalak óta, hogy ha ez így van, másoknak miért kell kíváncsiaknak lenniük rájuk? Mert orrba szájba nyomják a mesefigurától kezdve a Mikuláson, sporton, vetélkedőkön át Jézusig minden területen.

2021. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:
89%

"Ezt kérdezem már oldalak óta, hogy ha ez így van, másoknak miért kell kíváncsiaknak lenniük rájuk? Mert orrba szájba nyomják a mesefigurától kezdve a Mikuláson, sporton, vetélkedőkön át Jézusig minden területen."


Amint mar 60-szor emlitettem nem mindegyik meleg felelos ezert a mikulasos reklamert. Vagy akkor Minden pap felelos a pedofil papok ugye vegett???

Fogd mar fel agyilag hogy a vilag nem fekete-feher.

Hanyszor kell ezt elmondani meg???

2021. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim ***** válasza:
0%
Csakhogy a kérdés azokról szolt, akik így tesznek :)
2021. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 anonim ***** válasza:
100%

"Csakhogy a kérdés azokról szolt, akik így tesznek :)"


Es? A vitank nem errol szolt plusz egy homofob kerdesnel siman offolok.

Ne kovesd el ugyanazt a hibat es ne utalj egy csoportot egyes emberek viselkedese vegett, ennyi!

2021. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/130 anonim ***** válasza:
100%

67-es és 68-as vagyok, csahogy ne tévessz össze mással, mert az utánnam kommentelővel nem mindenben értek egyet.


„No ezzel én is így vagyok. Amíg nem akarták mindneki torkán lenyomni, hogy ezzel köteles vagy egyet érteni, nem csak elnézni, addig nekem sem volt gondom a melegekkel. Bántani meg főleg nem bántottam egyikőjüket se. Viszont amikor engem neveznek fóbiásnak, beleszólva az életembe, akkor ugyanezt adom cserébe.”

Ez a hasonlat nem igazán passzol az enyémhez. A vallásban nem csak elnézem azt, hogy egyesek vallásosak, hanem elfogadom azt, hogy ők olyanok. A melegség esetében is ezt várjuk el, nem azt, hogy te is légy az. :D Az, hogy téged homofóbnak neveznek az ugyanolyan, minthogy te deviánsnak őket. (Ha jól emlékszem, akkor már használtad ezt a kifejezést a kommentek között.)

2021. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 67-es és 68-as vagyok.

„Ezt kérdezem már oldalak óta, hogy ha ez így van, másoknak miért kell kíváncsiaknak lenniük rájuk? Mert orrba szájba nyomják a mesefigurától kezdve a Mikuláson, sporton, vetélkedőkön át Jézusig minden területen.”

Ennyi erővel miért nyomják orrba, szájba a heteroszexualitást a mesefigurától kezdve, a Mikuláson, sporton, vetélkedőkön át, Jézusig, minden területen? Pont ezért is van benne minden ilyenben mostmár Nyugaton a homoszexualitás is. Azt akarják ezzel közölni, hogy az is egyenértékű a heteroszexualitással.

2021. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
100%

"67-es és 68-as vagyok, csahogy ne tévessz össze mással, mert az utánnam kommentelővel nem mindenben értek egyet."


Kivancsi lennek kollega hogy miben nem ertesz egyet. Lehet tulzottan elengedtem magam es vmi olyat irtam amit nem kellett volna. Neha feltudnak idegesiteni az ertetlen emberek.

2021. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:
13%

"Ennyi erővel miért nyomják orrba, szájba a heteroszexualitást a mesefigurától kezdve"


Mert az a normális? Biológiailag is...

2021. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!