Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zuhant be a Jobbik...

Miért zuhant be a Jobbik népszerűsége az előválasztás óta?

Figyelt kérdés
A Závecz Research az előválasztások előtt szeptemberben még 16%-ra mérte a Jobbikot, míg a legfrissebb mérésükben már csak 6%-ra. Mi történt?

2021. dec. 1. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz az még 0,6 is.
2021. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszatértek a lyobbikosok feri f... kebelére.
2021. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a Jobbikosokból Jakobinusok lettek!
2021. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jakab Péter: Mr. -10% :DDD
2021. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több oka is lehet. Van az a pszichológiai jelenség, hogy az ember a győzteshez húz, a vesztestől elpártol. Ezzel kezdtem, bár ez lehet a leginkább elenyésző ok.

Bizonyára benne van a fidesz karaktergyilkossága is, ami mondjuk jelen esetben nem volt annyira nehéz...


Leginkább az lehet mögötte - legalábbis én emiatt fordultam ki mögülük még jóval az előválasztás előtt-, hogy egy identitását kereső, bizonytalan párttá vált. Nem tudok semmi érdemit mondani, ami hozzájuk köthető.

Eleinte még twtszett, ahogy Jakab beolvasott Orbánnak a Parlamentben, de aztán ez is elcsúszott egy komolytalan irányba. Demagógia, féligazságok, üres lózungok pufogtatása ment egy feleselő kisgyerek stílusában, akinek egyetlen célja, hogy megsértse a másikat.

Nekem ez a védjeggyé vált parizerezés is visszatetsző, mert hamis. Milliós fizetéssel ne akarja senki előadni a kisembert! Lehet mellettük (a kisemberek mellett) kiállni, kell is, de ne úgy, hogy hiteltelen módon egynek mutatja magát közülük, mert ez nem igaz.


Summázva: Jakab nem tett jót a párt népszerűségének, nincs határozott irányvonal, nincs komolyan vehető tartalom.

2021. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert átlátták, hogy Jakab beéri 5-6 fix hellyel magának, meg egy pár emberének.
2021. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!