Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a vedettsegi igazolv...

Most hogy a vedettsegi igazolvany a 3. oltashoz kotik gondolom nem fog szamitani hogy valaki atesett a betegsegen es termeszetes modon van vedettsege?

Figyelt kérdés
A betegsegen valo ateses sokkal biztosabb vedettseget ad mint az oltasok de megis oltast kell felvenni a gyogyultaknak?
2021. dec. 2. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

#9 Igen, ritkán használják féregtelenítésre, amikor egy adagot beveszel, aztán néha ha szükséges 3-12 hónap múlva újabbat.


Egyrészt a vírusok nem férgek, másrészt egy legnagyobb rendszerességgel is csak negyedévente szedhető gyógyszer nem igazán való megelőzésre vírusok ellen. Csak utólagos féreghajtásra alkalmas, másrészt az oltások ellen az a nagy érv, hogy úristen félévente kell szedni. Az ivermectinről tudjuk, hogy félévente sem szabad szedni, max egy ismételt dózist vehetsz be 1 éven belül, de aztán nem szabad többet. Szóval ja, biztos biztonságosabb, mint a vakcina, de legalább a férgeket kihajtja belőled.

2021. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10 Nem hivatalosan engedélyezték. 3:33-tól a lényeg


[link]

2021. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Értem, tehát hivatalos dokumentáció nincs róla, csak egy magyar youtuber közölte a youtube-on és ennek hatására Japán kigyógyult a járványból. Igen, jellemzően az egész ország gyógyszerelése hivatalos dokumentumok és utasítások nélkül történik. Kész szerencse, hogy ez biztonságos.
2021. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

jolvan mukingerek latszik h nincs valos eletetek mert ti ezeken a hitvitakon porogtok de engem a sajat szabadsagom jobban erdekel


nem csak oltassal lehet visszafogni a jarvanyz hanem mondjuk utni verni kellene a maszkot orr ala tolo meg hasonlo huliganokat


erdekes modon en rendesen hordtam a maszkot es nem is lettem beteg masfel evig


a sok puszedli meg benyelte az elso honapokban


persze ezek jellemzoen orvoshoz sem mennek el es karantent sem akarnak felvallalni


ezeket az embereket kellene lerugdosni mert nem valoak a civilizacioba hanem egy jurtaba


vagy meg oda sem mert ott legalabb van kultura de ezeknem a tipusu embereknek csak a gyors olcso es azonalli kielégülés szamit

2021. dec. 2. 17:11
 15/15 A kérdező kommentje:

egyebkent meg en nem valtottam ki a favipiravirt sem aztan meggyogyultam 4-5 nap alatt


normal idokben is mindig beteg voltam egy evben ketszer es sokkal rosszabb volt mert kohogtem laz stb. Ezzel szemben a covid nem volt annyira para


ja es 1 szem ivermectin utan gyorsan rendbejottem


poszt kovid sincsen teljesen ugyanolyan vagyok mint elotte


na akkor hogy is van ez?

2021. dec. 2. 17:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!