Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltek, hogy Orbánék...

Nem féltek, hogy Orbánék ismét megnyerik a választásokat és mi leszünk Európa disznó-olja?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek. Így is olyan kilátástalan a jövő. elegem van a nerből, nem találok munkát sem, 25 éves vagyok.

Minden reggel félek felébredni, ma vajon mit találnak ki, mi ugrik elő azokból a gonosz fejekből. Rémálmok gyötörnek. Állitólag az én generációm kb úgy 40+ éves korig rendkívül szrban van anyagilag, egzisztenciálisan stb.

Félek ha nyernek már soha többet nem lesz visszaút!


Másnak is van iylen félelme?



2021. dec. 2. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Lidl újságban láttam, hogy kerestek embereket.
2021. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Senki se higye azt hogy jönnek majd dobrev klàráék meg az mszp és megoldják az életünk problémáit kezdve a minimálbér 3 millió forintra emelésével, folytatva ingyen palota építésekkel… ha az ellenzék jön akkor nem csak hogy az EU 4. legszegényebb országa leszünk hanem még az EU birkái, akik bevezetik az eurót, befogadják a migránsokat és természetesen lmbtqt nyomatják. Persze persze, tudom hogy márki zay a szent és ő nem akar migránst betelepíteni… igen tudom
2021. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%
Már a Lidlben lehet 300 ezret keresni érted most nem azért…
2021. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kormány is hibás. Persze mindenki csinálja meg a saját sikerét de a kormány is tudna jobb gazdasági környezetet teremteni.
2021. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!