Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2x oltottak : Ha oltatlan...

2x oltottak : Ha oltatlan státuszba esnétek vissza, akkor felvennétek a 3.4.oltást, hogy visszakapjátok előjogaitok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Igen. A jogok fontosak a szabadság megélésében
Nem. Már nem oltatnám magam többet. Elég volt
Én eddig sem oltattam magam
38 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%

Igen. Ma kaptam 3. oltást holnap lesz a 4.

Aztán jövő héten minden nap.

2021. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Vedd fel az enyémet is légyszi
2021. dec. 2. 19:41
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Na pont ezért sem kell 1 db se XD
2021. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem.


Kétszer beoltattam magam, többször ha fejbe lőnek sem vagyok hajlandó.


Ha kirúgnak emiatt az egyetemről az sem fog érdekelni.

2021. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Most azt mondják, hogy egy oltás (ami kettőt jelent) csak fél évig hatásos, ezért kerülnek korházba azok akiket már az év legelején áprilisban oltottak az elsővel. Ezt mondta a TV-ben a virológus. Miközben azt is mondják, hogy oltottan nem kerülnek csak csekély számban korházba. Szóval már itt kibukik a dolog.


Akkor eszerint akik áprilisban kapták az oltást, az már hatástalan lett, hiszen eltelt fél év. Még a végén kiderül, hogy a statba őket az oltatlan kategóriába tették, hiszen már nem hatásos amit kaptak.


Ha viszont fél évig jó egy oltási etap (két oltás), akkor egy évben 2*6 hónap összesen két etapban = 4 oltással kell ellátni mindenkit, akkor ér valamit egyáltalán az oltás.

2021. dec. 2. 19:50
 6/25 anonim ***** válasza:
62%

Úgy sem ér sokat csak szólok de igen évi 4 kene

Már aki kéri mert hogy én nem az is hét szentség

Minden az üzletről szól

2021. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Akkor is felvenném a 3. oltást miután lejár a 6 hónapom, ha nem kötnék az igazolvány érvényességéhez. Utána pedig évente 1x fogom magam oltatni. Tavasszal már átestem a covidon oltatlanként, köszönöm többet nem kérek belőle. 29/F
2021. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Én nem nevezném azt szabadságnak, hogy olyanra kényszerítenek, amit nem csak hogy nem akarok, de még alapból nem is lenne számomra kötelező.

Én már megkaptam 2 oltást, mert akkor még azt mondták a "NAGY-okosok(???)", hogy így mindenkinek jó lesz. Meg is kaptam az igazolványt, mint egy jó kutya, ha vissza hozza frizbit.

Igazából semmire nem voltam feljogosítva az oltatlanokhoz képest ezzel az igazolvánnyal, ami az életem szempontjából előnynek számított volna.

Mielőtt valaki azt írja, hogy dehát nem betegedtem meg... Csak szólok, hogy biztosan elkaptam a vírust, mert a közeli ismerőseim között volt fertőzött.

Örülök, hogy eddig még nem volt tapasztalható mellékhatásom a 2. után.

Örülök, hogy eddig még nem haltam meg az oltás miatt. Bár, ha az oltásba bele is halnék, akkor azt tuti, hogy a covid miatt lenne. (Ok, okozat…)

Nem szeretném az eddigi szerencsémet tovább csökkenteni… :,D

2021. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8 sleepy(-_-) : Na továbbra is megmaradna a veszettségi kártyád, csak le kellene újból oltani magad érte. Mondanak olyat nyugaton, hogy kijárási tilalom lesz oltatlanoknak. Ausztria pedig a mi lavorunk. Na, annál csak jobb azért nem?
2021. dec. 2. 20:01
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van és remelem minél többen megértik ezt és véget ér ez az őrület
2021. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!