Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az, hogy nem fogadják el a...

Mi az, hogy nem fogadják el a pedagógusok a 10% béremelést?

Figyelt kérdés

Amelyik nem fogadja el, annak ne emeljék a bérét..


Ez már tényleg vicc, hogy a kormány a kezét nyújtja, de ezek meg a karjukat akarják leharapni.


A kormány helyében kiadnék egy aláírandó dokumentumot, hogy ki aki elfogadja ki aki tovább ágáll ellenne , és aki nem írja alá az marad a jelenlegi béren és téma lezárva


2021. dec. 3. 17:47
1 2 3 4
 31/34 ascelpius ***** válasza:
55%

Szóval csak háborogni és fröcsögni írtad ki a kérdést, nem pedig megvitatni, jár a keksz vagy éppen mit szoktak most osztogatni :D

(Amelyik nem fogadja el, annak ne emeljék a bérét.. <- ez amúgy még csak most esik le a kérdésbe, azt vágod, hogy ha nem fogadja el a béremelést, akkor pontosan ugyanannyit fog keresni mint ha elfogadja :D pont azért mert minimálbérre ki kell pótolni)

2021. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
80%

Na legalább a kérdező kinyögte azt, ami az összes tanárellenes kommentelőnél mindig is nyilvánvaló volt: csak annyiról van szó, hogy 40 évesen is még ott tartotok, hogy fogat csikorgatva, ökölbeszorított kézzel gondoltok hetente kétszer arra, hogy mekkora köcsög volt a Tibi bácsi meg a Marika néni 25 évvel ezelőtt, és ez alapján pusztuljon az összes tanár :DDDD


Járjatok terápiára, ti beteg, torz lelkek.

2021. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Dehogy gondolok én erre, az egyikre azért szoktam csak gondolni mert reggelente látom ácsorogni a buszmegállóban a meleg autóból és eszembe jut, hogy mennyivel előrébb vagyok már most nála :))
2021. dec. 4. 11:55
 34/34 anonim ***** válasza:
Második te aztán honnan tudod, hogy a kérdező mennyiért robotol? Ja csak be akartál szólni mi?
2021. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!