Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan akinek az LMBT...

Van olyan akinek az LMBT tevékenységei miatt megváltozott a véleménye a melegekről?

Figyelt kérdés
Legyen az közéleti akciók, tv reklám, cikkek, bármi.

#Igen, elfogadóbb lettem velük kapcsolatban #Nem változott a véleményem velük kapcsolatban #Igen, ellenszenvesebbé váltak
2021. dec. 8. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Igen, nekem sokkal rosszabb lett róluk a véleményem. Ha nekem van valami defektem, nem állok ki kérkedni vele, meg másokat ebbe az irányba terelni.
2021. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
Igen, az lmbtq aktivisták miatt lettem fajgyűlölő
2021. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Eddig nem foglalkoztam velük nem érdekel senkinek sem a szexuális irányultsága,de kezd elegem lenni belőlük most már a csapból is ők folynak.
2021. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Pont lesz-rom a melegeket ugyanúgy, ahogy előtte is lesz-rtam.


Amíg nekem nem ártanak vele, addig egyáltalán nem érdekel, hogy ki kivel hogyan b-szik. Vagy hogy kinek miféle elmebetegsége van, aminek következtében nonbináris leszbikus hókotrónak képzeli magát.


Ugyanígy a vallásosok elmebetegsége sem érdekel, tőlem nyugodtan hihetnek mindenféle mesebeli lényekben - amíg nem ártanak vele nekem.

2021. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Molyember ***** válasza:
93%
Azért ezt a szavazást nem sikerült elegánsan megoldani.
2021. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen van, 10-en éves koromban nem fogadtam el a melegeket, sőt nagy pofájú homofób voltam, aztán megismerkedtem párral, voltam rendezvényen és ma már teljesen másképp gondolom.
2021. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Elcsesztem szavazást elnézést. Bár itt úgy veszem észre sokan vanank aktivisták, már most is lszavazgatnak mindenkit aki elelnvéleményt foglmaz meg velük sajnos.
2021. dec. 8. 14:37
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 nem is tudom miért nem tudom ezt neked így elhinni és helyette azt érezni, hogy te is egy meleg vagy. Talán mert elég infantilis kis sztori amit itt leírtál.
2021. dec. 8. 14:38
 9/25 anonim ***** válasza:
70%
Én 2012-ig zárt voltam a témában, bár addigra beszélgettem egy meleggel, de hiába tudtam, hogy kisvárosunk melletti megyeszékhelyen van meleg buli, de nem mertem egészen elmenni. Sok félelem, tévhit, öngyűlölet volt bennem, részben a vallásom miatt, aztán eljutottam a sziget fesztiválra ahol a civil faluban megismertem más meleg szervezeteket....
2021. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

9.

"megismertem más meleg szervezeteket"

Jól működött az agymosásuk úgy látom.

2021. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!