Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik úgy gondolják, hogy...

Akik úgy gondolják, hogy tiltsuk be mindenfajta érzékenyítést, 18 éves kor alatt ami az LMBTQI emberekkel szembeni toleranciát növelné, azok mit gondolnak erről?

Figyelt kérdés
Ha a gyereketek 3-4-5 évesen kisfiúként, babaházat, meg babát szeretne, meg konyhát, meg időközöként anyja ruháját venné fel, plusz nyakékeit viselgetné, majd közölné veletek, hogy ő nem Pistike, hanem Piroska és ő hosszúhajat szeretne, akkor elfogadnátok ezt vagy előkerülne a nadrágszíj?

2021. dec. 9. 19:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Nadrágszíj az nem.
2021. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%

Elővenném.

Az apját meg az annyát meg a az ovo nénit aztán jól meg lmbqrnézturnéznám.

2021. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Hozom a popcornt.
2021. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Mivel fejlett liberális szülő vagyok, ezért örülnék neki. Elfogadnám és támogatnám másságában. Felajánlanám neki, hogy ha gondolja szívesen elviszem egy tapasztaltabb felnőtt bácsihoz, akivel kettesben hagyom majd, hogy "egy kicsit játszanak a bácsival" és az beavassa majd őt a felvilágosultabb haladó szellemiségű dolgokba 😉
2021. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

A tanszexualitás nem elfogadható.Manapság lett ebből ekkora hype.A média is erőlteti rendesen.


Viszont, az,hogy kiskorában,hogy viselkedik,felpróbálja az anyja ruháit, meg a tűsarkúját, az normális.Az is,hogyha oviban nem autóval játszik,hanem a konyhában.

A kisgyerekeknek még nincsenek olyan nemi jellegeik , mint a felnőtteknek.

2021. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Külföldi óvodákban, iskolákban már ezerrel megy ez a tendencia.

Egy kislány markolót tologat a földön, sokkal szívesebben barátkozik fiúkkal, az óvónő pedig megkérdezi tőle, hogy: “Biztos, hogy kislánynak érzed magad?” 🤦‍♀️

Pedig ennek önmagában SEMMI köze nincs a nemi identitáshoz!

Gyerekként SOHA nem játszottam tipikus kislányos játékokkal. Lefújogtam a babákat (😂), gyűlöltem a rózsaszínt, sokkal szívesebben játszottam állatfigurákkal vagy az unokatestvéremmel rendőröset, Disney hercegnők helyett a kedvenc filmbeli karaktereim általában negatív oldalon álló férfiak voltak 😂, mégis normális nő lett belőlem, aki idővel családot akar.

2021. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Én azt nem értem, ha egyszer van a biológiai nem, és van a tőle független társadalmi nem (gender), ami független a biológiai nemtől és úgymond a társadalom kényszeríti rá, akkor hogy lehetséges, hogy a kisfiúban mégis random kialakul, hogy az ő gendere valójában nő. Most akkor kialakul egy vagy-vagy eset:

Vagy a gendert mégsem a társadalom határozza meg, hanem genetikai eredetre vezethető vissza.

Vagy ha mégis a társadalom határozza meg, akkor minden további nélkül átnevelhetők a transszexuálisak az eredeti nemükre.

2021. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Nagy része nevelés. A gyerek azzal játszik, ami a környezetében van. Ha azt látja, hogy anyuka festi magát, és szoknyában jár, ő is azt akarja. Nekem van egy lányom és egy fiam is. A lány az idősebb, hosszú haja van, és nagyon sok szép hajba való hajráfja, hajgumija, ilyesmije van. És a fiam felpróbálgatta őket két évesen, mert ő is szép akart lenni. És nem rohantam nemátalakító műtétre, hanem elmagyaráztam neki, hogy a fiúk nem hordanak ilyesmit. Kicsi meg is haragudott rám, hogy milyen igazságtalan az élet, ő nem lehet szép. Aztán mondtuk neki, hogy a lányok azért akarnak szépek lenni, hogy tetszenek a fiúknak, aztán ebben szépen meg is nyugodott.
2021. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A gendert ne hozzuk idő, a gender vagy társadalmi nemek tanulmánya az-azt tanulmányozza, hogy társadalomban vannak férfias szerepek (pl régen az apák dolgoztak, ők keresték pénzt) a nők (ezzel szemben sokáig nem dolgozhattak sokáig, tanulni se tanulhattak jóformán, szavazni se szavazhattak).

Ma már ez megváltozott, hiszen ma egy nő pl ugyanúgy lehet informatikuks, egy férfi pedig lehet óvobácsi is, vagy hogy ma-már apa és anya közösen veszik ki a háztartásban a feladatokat, megosztják a munkaerőt, vagy hogy az apa is elmehet 3 évre gyesre a gyerekkel és nő építheti a karriert. Ezt tanulmányozza ez a szak.

2021. dec. 9. 19:53
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes.40-50 évvel ezelőtt nem volt ennyi unatkozó hülyegyerek, aki fiú létére az anyja ruháit vagy ékszereit akarta volna hordani.Pláne egy 3-4-5 évesnek nem jutott volna ilyen az eszébe.
2021. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!