Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az amit támogatnál oltatlan...

Mi az amit támogatnál oltatlanság ügyben?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Kényszeroltás. Markos legény lefogja, doktobácsi beoltja.
Oltatlannak masszív pénzbirság, ha nincs pénze vagyonelkobzás. Egyszeri millió Ft nagyságrendben.
Enyhe pénzbirság, egyszeri pár tízezer Ft nagyságrendben.
Oltatlannak jelentősen magasabb TB járulék levonása fizetésből. A TB töbletet pedig megkapnák az oltottak.
Oltatlannak kicsit magasabb TB járulék levonása fizetésből. A TB töbletet pedig megkapnák az oltottak.
Korlátozásokkal mehet vagy nem mehet fertőzésveszélyes helyekre. Koncert, étterem, stb
Ne legyen semmi megkülönböztetés
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Növekvő összegű ismétlődő pénzbírság.
2021. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Most már felesleges bármi. Ha eddig nem oltott, ezután se fog, ez már inkább elvi kérdés. Én az egész korlátozósdit elengedném, mert semmi eredménye. Az oltás lehetőségét fenn kell tartani annak, aki szeretné, mint az influenzánál. Aztán lesz, ami lesz, vagy életben maradnak, vagy nem.
2021. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha az oltatlanság vagyoni hátrányt is jelentene, rögvest megjönne az oltakozási kedv. Még ha egy csekély 5000 Ft-ot adnak/elvesznek, akkor is százezreknek jönne meg az oltakozási kedve.
2021. dec. 10. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmit.
2021. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező

Az általam elfogadható legerősebb dolgot már bevezették, van ahová nem mehetnek és bizonyos munkahelyeken nem dolgozhat az aki nincsen beoltva.

Pont, itt vége.

Hulla felesleges ezt tovább fokozni. Hagyni kell hogy bejöjjön az omikron variáns, az majd végigfertőz mindenkit és kész. Aki eddig nem akarta oltatni magát annak hiába beszélsz, hiába fenyegeted nem fogja megtenni. a kényszerítéssel csak azokat is ellenkezésre buzdítod akik amúgy az oltással egyetértenek, viszont az emberi szabadság ilyen fokú korlátozásával már nem.

Én átestem rajta 2 oltás után és rohadt kemény volt, ráadásul úgy néz ki sikerült olyan kovid szövődményt is szereznem belőle amit még évekig szenvedni fog a tüdőm.

Na most erre az oltásellenes kollégám reakciója nem az volt mint nekem és más oltott kollégámnak aki hasonlóan volt a fertőzéssel, hogy még jó hogy be voltam oltva ezért nem haltam bele, hanem hogy "látod, nekem volt igazam, felesleges az oltás és lehet hogy pont miatta voltál ilyen beteg".

majd ha visszatér a kovid karanténjából az a kollégám aki nem akarta oltatni magát még úgy se hogy elveszti miatta az állását, akkor megkérdezem, hogy megérte-e vagy megváltozott azóta a véleménye. De ha túléli, akkor annyit fog mondani, hogy nem is volt szüksége az oltásra - ha meg nem....

2021. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mióta a politikusok a saját kötelező oltásukat leszavazták nem bízom az oltásokban és nem fogok többet felvenni. Így semmiféle megkülönböztetést innentől nem támogatok! :D
2021. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Gyógyszeripar kéri minél több oltás fogyjon ennyi a képlet, ezt az egészet észre se venné az ember, ha nem lenne menedzselve ennyire.
2021. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Korlátozások, hónapról hónapra növekvő pénzbírság.
2021. dec. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezek nagyrészét a dohányosokra is be lehetne vezetni. Másra fúnja a rákkeltő füstöt, ha szomszéd teraszáról behozza a füstöt a lakásba. Megbetegszik nagyobb eséllyel és a nemdohányos fizeti a többlet kózházi kezelés stb.

Sőt egy részét a túlsúlyosakra is be lehet vezetni vagy arra aki nem él egészséges életmódot.

2021. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!