Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vicces lenne ha...

Szerintetek vicces lenne ha minden kábítószert legalizálnának kivéve a füvet?

Figyelt kérdés
Mint amikor egy gyerek(ebben a példában a stonerek) nagyon rinyál valamiért, de nevelési célzatból nem kaphatja meg és adnak neki valami értelmesebbet helyette.

2021. dec. 10. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Inkább szomorú, így sem büszkélkedhetünk hogy annyira hű de épelméjű ország lennénk, hát még ha minden második ember be lenne állva.
2021. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj a magyar annyira elmaradott hogy a drog számára = a nemi erőszakkal, támadásokkal, meg kitudja még milyen általuk kreált marhasággal, Le kéne ülni némi ismeretet szerezni a témában, és tudná mindenki hogy a legtöbb drog nem a tombolást, erőszakot váltja ki.
2021. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Volt erről egy tök jó vitaműsor pár napja


https://www.youtube.com/watch?v=2jRN8UCIabg

2021. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 árokpart ***** válasza:
100%
Inkább ne legyen legális, mert az embereknek az udvarban és a kertben így is tavasztól késő őszig folyamatosan gyomlálni, kaszálni kell . Ahol állatok vannak csak ott van haszna. Egy kis humor volt.
2021. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2#


Nem értem miért a magyarokat emeled ki, ez világszintű tendencia csak az átlag amerikaiak pl. a metamfetaminról gondolják ezt.


"kéne ülni némi ismeretet szerezni a témában, és tudná mindenki hogy a legtöbb drog nem a tombolást, erőszakot váltja ki."


Eredendően egyik sem, de a füvesek nagy átlagban az egyik legnagyképűbb és legkövetelőzőbb bagázs, az egyik leghaszontalanabb droggal.

2021. dec. 10. 22:04
 6/9 anonim válasza:
92%
Szerintem vicces lenne. Nem füvet tekernék esténként, hanem heroint 😃
2021. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem például teljesen más tapasztalatom van a füvesekkel, még ha nem is végletesen jó vagy rossz, de akkor most kinek van igaza? Hol lenne ebben a poén? Értelmesebbet a gyerek kezébe adni? Mit, a herkát? Csak rosszabb dolgokat tudok elképzelni, ha megvalósulna az elképzelésed, mint amit eddig láttam és tapasztaltam. Miért haragszol ennyire a stonerekre?
2021. dec. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy tele van alkesz, nő, gyerekverő suttyóval az ország, még lenne heroinista szekta is. Tök vicces lenne felszállni a metróra egy délutános műszak után éjfélkor, ahova amúgy is félve száll fel az ember, mert bizony az alkesz is megkéselheti, de akkor már a heroinistától is félni kell.
2021. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább jó lenne főleg ha a hernyót legalizálnák.
2022. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!