Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek, hogy a Fideszes...

Észrevettétek, hogy a Fideszesek Márki-Zay Péter megszállottjai lettek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben csak róla beszélnek, más témájuk nem igazán van. Megtisztelő, hogy ilyen fontosnak tartják, megértem azt is, hogy félnek tőle, de nem súrolja ez már a megszállottság határát? Ilyen nagy figyelmet még Soros és a migránsok sem kaptak, szerintem még álmukban is rá gondolnak. Döbbenetes.

2021. dec. 14. 19:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

A marketing vagy propaganda mukodik, ugyan ugy ahogy mukodott a migransokkal vagy barmivel amivel tele nyomtak a sajtot.


Ez nem csak politikaban de lenyegenen mindenben igy van, azzal foglalkozol amit a kepedbe tolnak.

2021. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Az a döbbenetes,hogy már csak ebben az egy szerencsétlenben bíztok.Más nevet már meg sem próbáltok kimondani,leírni.
2021. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel ez a politikai bullshit?
2021. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként, azt nem vettétek észre, hogy MZP-t hagyják hülyeségeket beszélni?

Hagyják azt, hogy mindenhol jól lejárassa magát, majd megköszönik neki a szereplést, és jön áprilisig Dobrev.


Ez nem esik le senkinek?

2021. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#2: De nem látod, hogy ti foglalkoztok folyton vele? Esküszöm többet beszéltek róla, mint maguk az ellenzékiek. Képtelenek vagytok leszakadni róla, szerintem ezt már ilyen kényszerességszerűség lehet.
2021. dec. 14. 19:30
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

Amúgy, MZP lesz a fideszesek szerencséje, hogy ő indul.


Nem ismert régóta, megosztó személyiség még a baloldalon is.

2021. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6: Az jó, akkor megnyugodhattok végre :)
2021. dec. 14. 19:35
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Azt kene felfogni a fideszeseknek hogy errol az emberrol folyamatosan hazudnak ugyan ugy ahogy eddig mocsokoltak a tobbi eppen aktualis erosnek mért ellenzeki politikust.


Teljesen ertheto modon, mindig is errol szolt a politika a mocskolodas stilusa es formaja valtozott csupan.


Kiragadjak a szavavait atertelmezik, aki viszont MZP szimpatizans az a vagatlan videokat nezi, aholkozel se mond semmi olyat ami vallalhatatlan lenne. Ne furodjel. Gyerekek nem valtoztatasa. Baloldalisag. Mindent is megszoritunk. Stb.


Ertem en h egyszeru ember max a cimszavakat olvassa origon mandineren, esetleg a neki tetszo velemenycikkeket Bajertol vagy hasonlo "szakertotol", de a valosagot ezek kozel se adjak vissza, nem is az a cel.

2021. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
Jaj már, most kivel foglalkozzunk, ha ezt az idiótát választottátok meg? Meg ha minden nap mond valami baromságot?
2021. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehetne mondjuk a karácsonyi teendőkkel, vagy a szilveszteri buli szervezésével is foglalkozni, csak hogy egy tippet mondjak.
2021. dec. 14. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!