Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell nekünk az Unió ?

Kell nekünk az Unió ?

Figyelt kérdés

"támadják" a keresztényeket, az iszlámokat ajnározzák. az illegális bevándorlást legalizálják.

mi történik itt?

mit keresünk még az euban, ha nem értünk, hanem ellenünk van... (?)

a szellemi,lelki, gondolati gyarmatosítás már kezdetét vette, lassan a fizikaira is sor kerül

"mindent megtesznek" Orbán elmozdításáért, mert Orbán nagy falat nekik, megakad a torkukon, mert kiáll Magyarországért.


ezt nem veszi be a gyomruk.

nem mintha Orbán hibátlan lenne, mert valóban mi a f@sznak a rengeteg stadion, meg a többi dolgok..., de legalább biztonságban vagyunk amíg ő kiáll értünk.


ők árulót keresnek eucsicskát ( Márki -Zay-t) akarnak, akit úgy mozgathatnak, ahogy akarnak.

Az oroszokat hazaküldtük. Jó volt szabadnak lenni. rendszert változtattunk.


A függetlenségünket nem adhatjuk fel. ne mondjunk le a nehezen kivívott szabadságunkról.



2021. dec. 16. 07:13
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

"támadják" a keresztényeket, az iszlámokat ajnározzák. az illegális bevándorlást legalizálják.


A fidesz mióta keresztény párt? Aki gyűlölködik és kirekesztő az hogy lehetne már keresztény?

Kik az iszlámok? Szerintem ilyenek nincsenek muszlimok vannak esetleg.

Nem hallottam még hogy ajnároznák őket. A szabad vallásgyakorlás nem ajnározás. Egyébként szerintem nem érint téged a vallásos gyakorlásában ha más vallásúak is gyakorolják a saját vallásukat.

Illegális bevándorlás ellen pont hogy kűzd az EU.

2021. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

mit keresünk még az euban, ha nem értünk, hanem ellenünk van... (?)


Népszavazáson döntöttünk erről.

A fidesz és az mszp is emelett érvelt.

A Lisszaboni szerződést a magyar parlament is ratifikálta a fidesz és az mszp is megszavazta. Orbánnak tessék betartani olyan dolgokat amiket már aláírt!

2021. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
82%

a szellemi,lelki, gondolati gyarmatosítás már kezdetét vette, lassan a fizikaira is sor kerül


Ugye azt érted gyarmatosítás alatt, hogy orbán nem adóztatja a multikat, hogy több profitot tudjanak kivinni? Audi pl ezer mrdokat vitt ki az elmult években. Orbán adóparadicsomot csinált a multiknak az országból. Ezenkívül a munkatörvénykönyvét úgy írják ahogy a multik kérik.

Tehát orbán a gyarmatosítók kiszolgálója?

2021. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
85%

"mindent megtesznek" Orbán elmozdításáért, mert Orbán nagy falat nekik, megakad a torkukon, mert kiáll Magyarországért.



🤣🤣🤣🤣

Ez már vicces.

Orbán a német multikért áll ki nem a magyarokért ezt már leírtam. Miért kéne elmozdítani ha ilyen jövedelmező? Orbán szabadságharca egy nagy színészkedés csak.

2021. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Orbán érdemei mellett eltörpülnek az egyebek...

Orbán európai politikus, nem adja el egy tál lencséért a hazáját...

2021. dec. 20. 13:43
 56/57 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem is, de sok sok milliárd forintnyi EU-támogatásért (vagyis amit abból lenyúlnak meg szétosztanak), a teljes hatalomért, és az országban található ingatlanokért és iparért igen.
2021. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Sorold már nekem hogy mik az érdemei orbánnak!
2021. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!