Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz és a fideszközeli...

A fidesz és a fideszközeli megmondóemberek gyűlölködése miatt az ellenzéki összefogásra szavazni megéri?

Figyelt kérdés
Nekem sose volt szimpatikus ez az összefogás főként, hogy Gyurcsány Ferenc még mindig egy erős szereplő, viszont annyi gyűlölködést, hazaárulózást, libsizést nyomatnak, hogy én lefogok rájuk szavazni listán és egyéniben is. Eddig úgy volt, hogy a kutyapártra fogok szavazni, mert szerintem Dobrev, Karácsony vállalhatatlan, de MZP sokkal komolyabban vehető, nem ígérget fűt, fát, elhiszem azt amit mond. Mondjak még valamit? Engem nem érdekel, ha esetleg az életszínvonal csökkeni fog, mert azzal is riogatnak, hogy újra csődközelben leszünk és egekbe lesz a rezsi, utóbbit viszont cáfolja Márki-Zay, mert 20% csökkentés helyett 77%-osat hírdet. Szerintem nem fog visszatérni, a Gyurcsány korszak és a az életszínvonal csökkenés se, optimistán állok ehhez. Mindenkit arra bátorítanék, hogy senki ne féljen a változástól, ezt a gyűlölködő kormányt el kell távolítani, mert tényleg igaz, hogy Gyurcsány idején sok minden tényleg rosszabb volt, de ilyen gyűlölködés, ilyen polgárháborús uszítás nem volt akkoriban.
2021. dec. 17. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mindenképp.
2021. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Szavazz az összefogásra aztán majd kiderül vagy jobb lesz vagy rosszabb.
2021. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Tarlós helyett is Karácsonyra szavaztak, szerintem nem lett jobb.
2021. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt se értem, hogy miért kell félni az életszínvonal csökkenéstől. Miért csökkene kormányváltás esetén? Többet lopnának? Akik ezzel riogatnak van valamiféle gazdasági ismeretük vagy csak a propagandát nyomatják?
2021. dec. 17. 09:02
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem a csahosaik miatt nem fogok rájuk szavazni, kit érdekel mit ugatnak, sokkal nagyobb gondok is vannak.
2021. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Hát az rtl biztos nem fogja a kormányt szidni tehát a békesség az alakul.
2021. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
#6 miért ne szídná? Mindig szidta a kormányt, ha olyanokat művelt, mert híradó volt benne.
2021. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Sok minden van, amiért nem a fideszre szavazok, de amit állandóan a pofámba nyomnak ha akarom, ha nem, ez is nagyon irritáló.
2021. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező

Az a vicc, hogy nem a kormánypártiak a gyűlöletkeltők, hanem éppen az ellenzékiek.

Ahogy te is.

2021. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
#9: Na EZ volt a vicces!
2021. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!