Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti érzésű fideszesek,...

Nemzeti érzésű fideszesek, miért jó nektek, hogy a kommunista kínaiak szolgáivá váltatok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 10:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Én nem váltam, legalább is nem vettem észre.
2021. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Mindegy csak pénz meg ingyenkaja legyen.utóbbi lesz is.
2021. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Nemzethi érzelmű* cseléd
2021. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Az egész világ a szolgájuk, te is :D Vagy te nem szoktál kínai kaját venni? Vagy ruhát? Vagy telefont meg egy csomó dolgot? Mind Kínában készül... :D
2021. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%
Én sem váltam azzá!!
2021. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Jobb, mint azok, akik migrációt meg lmbt-t akarnak az országra szabadítani.
2021. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%
Nekem egyre szimpatikusabb Kína. Nevében kommunista, de valójában inkább egy erős állam kapitalista módon szervezett gazdasággal és konzervatív erkölcsökkel. Szolgái meg csak Sorosnak vannak Magyarországon, akiket pénzel, hasonló hálózata nincs Kínának.
2021. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

Csak azok, akik felvették a kínai oltást, mert a csippeken keresztül már életük végéig szolgálni fogják a kínai kommunizmust!

Viccet félretéve, szerintem nem, semmi közünk Kínához. A kormány üzleti kapcsolatokat valóban fenntart, de ezzel legfeljebb csak megtartjuk a nemzeti integritásunkat, hogy mégsem mozdulunk el egészen nyugat felé.

2021. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Az egész világ a szolgájuk, te is :D Vagy te nem szoktál kínai kaját venni? "

Te még ahhoz is ostoba vagy, hogy a szolgaság fogalmát értelmezd :D Ha veszel valamit a boltban, nem leszel szolga. Ezt eddig sikerült felfogni? Igen? Ha viszont csicskaként ingyen építesz egy naaaagy-naaaagy házat a komcsi kínaiaknak, akkor a szolgájuk vagy. Ha azért vétózod meg az EU Kínát elítélő döntéseit, mert félsz, hogy Hszing-csing ping gazdi mérges lesz rád, akkor szolga vagy...

2021. dec. 17. 11:13
 10/27 anonim ***** válasza:
36%
Az iphone is kínában készül.
2021. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!