Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi az álláspont, mennyire...

Most mi az álláspont, mennyire súlyos az omikron? Mert hiába nézem a híreket, csak a gyors terjedését hallom mindig, de a súlyosságát nem.

Figyelt kérdés
Mikor megjelent, akkoriban hallottam legutóbb, hogy nem is okoz olyan súlyos tüneteket mint az eddigiek. De azóta akárhogy figyelem, csak a terjedéséről beszélnek.

2021. dec. 19. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Mindig más és más.

Egyszer törpe,

egyszer óriás.

2021. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Még az eredeti covidnál is enyhébb. Éppen emiatt segítik a terjedését és a súlyossá válását még abszurdabb intézkedésekkel.
2021. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Azért beszélnek a terjedéséről, mert az a jellemző rá, hogy gyorsan terjed. Ha az lenne rá a jellemző, hogy nagyon durva megbetegedést okoz, akkor arról hallanánk. Én olyat is hallottam néhány napja, hogy az omikronba még senki se halt bele, Karikó azt nyilatkozta, hogy a járvány végét is jelentheti - azóta viszont hallottam olyat is, hogy mégsem annyira biztos, hogy csak viszonylag enyhe megbetegedést okoz, a terjedéséről viszont folyamatosan azt hallani, hogy nagyon gyors, úgyhogy... folyamatosan alakul a helyzet továbbra is, mint eddig...
2021. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
#3 Rájöttek, hogy nem pánikolnak eléggé az emberek, ezért ki kellett találni, hogy az omikrontól is mimmeghalunk.
2021. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem is az a gyanús, hogy csak terjed, de halálozásokról, vagy kórházba kerülésekről nem beszélnek.

És nem tudom miért. Mert nincs is a könnyed lefolyása miatt.

Vagy mert még csak most terjed, és a következményei még ez után jönnek.

2021. dec. 19. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Súlyos, mind meg fogunk halni, ötödszörre is, az is, aki nem, ők kétszer is meg fognak halni.
2021. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Azért sincs nagyon hír az omikronról, mert annyira még nem terjedt el Magyarországon, ami viszont igen, az a delta, és az durvább.
2021. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Gyorsan terjed, de sokkal enyhébb tüneteket okoz. Bármi mást hallasz, kamu.
2021. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Nem hiszem, hisz folyamatosan figyelemmel követik és mondják, más országokban hogy áll az omikron-helyzet.
2021. dec. 19. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha így haladunk lassan elfogy a görög abc.


Az omikronról különböző országkból különboző hírek jönnek.

Az első koronavírus fertőzések ellen az emberiség nem rendelkezett immunvédelemmel.


Ha csak a magyarországi helyzetet nézzük, több mint 6 millió ember be van oltva, s egy millió felett átestek a betegségen -nincs pontos adat, mert valúszínű sokan tünetmentesen. Ezért is lehetnek mások a különböző országokból kapott hírek.

2021. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!