Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Ti miért...

Fidesz szavazók! Ti miért szavaztok rájuk, mit szerettek a jelenlegi kormányban, mivel vettek le úgymond a lábatokról?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok, kíváncsi vagyok.

2021. dec. 19. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mivel csak az ellenzéki összefogás létezik rajta kívül, így másra nemigen tudnék szavazni, csak a Fideszre. Törpepártokra nem szavazok, azzal csak Márki-Zayék eselyeit növelném. És hogy az összefogással mi a bajom? Gyakorlatilag semmiben nem értek velük egyet, amugy is jobboldali felfogású vagyok. Egy rémálom lenne ha nyerne Márki, nem is tudom mit kezdenék magammal. A fidesz se tökéletes, de fényévekkel jobb.
2021. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

"mivel vettek le úgymond a lábatokról?"

krumplival

2021. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Kisebbik rossz elve leginkább, de egy konkrét példa, a Fidesz idecsábított egy csomó "összeszerelőüzemet", az ellenzék ezt úgy értékelte, hogy lezüllezstették az országot, nekem pedig mérnökként az a tapasztalatom, hogy ezeknél a német multiknál szignifikánsan jobbak a munkakörülmények, mint a magyar cégeknél.
2021. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
A fideszre a bűnözők és a szellemi fogyatékosok szavaznak.
2021. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Tény hogy a DK lesz a legerősebb frakció az ellenzéki pártok közül.

A legerősebb frakció tudja legjobban érvényesíteni az akaratát.

A DK elnöke Gyurcsány Ferenc.

Soha többet Gyurcsány.

2021. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
A dk nem csak simán a legerősebb, hanem az egyetlen erős frakció az összefogásban. Az mszp nyugdíjasklub, a momentum waldorf óvoda, a jobbik hajléktalanszálló, a párbeszéd és az lmp semmik. A dk ezzel szemben valóban erős és jól szervezett párt. Az egyetlen, aminek töke van a fideszen kívül. Tetszik, vagy sem, ez a játszma ismét Feri és Viktor között zajlik.
2021. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amint összeáll egy győzelemre esélyes formáció gyurcsány nélkül, és számomra kedvezőek az elképzelései, akkor megfontolom hogy rájuk szavazok.
2021. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Semmivel nem vett le a lábamról. Alapjában jobboldali, konzervatív gondolkodású vagyok, de nem ezért fogok jövőre a Fideszre szavazni, hanem azért, hogy ez az ellenzék ne kerüljön hatalomra. Rendkívül kevés az ellenzékben a szakértelem, és az a politikai ideológia, amit képviselnek, nagyon visszataszító számomra.
2021. dec. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem szavazok egyikre sem, de családomból többen is amolyan kisebbik rossz elve alapján szavanak a fideszre. Egyszerűen azért, mert szakértőkből egyik oldalon sincs sok, de a fidesz ilyen szempontból még mindig jobb egy fokkal. Az ellenzéki oldalon egyedül Márki-Zay tűnik értelmesnek. A többiek, akik még értelmesek voltak és az orbánozáson túl gondolatokat meg tudtak fogalmazni (pl. Schiffer, Fodor) már kiszálltak ebből a cirkuszból.

Másrészt meg sokan nem tartják kormányzóképesnek az ellenzéki összefogást. Ott egy erős és lehetőleg Gyurcsánymentes párt kéne, akkor tudnának nyerni.

Ezt a jövő évi választást nem ez az egyre süllyedő, lassan magát is felfaló fidesz fogja megnyerni, hanem csak az mutatkozik meg, hogy 11 év kevés volt az ellenzéknek egy kormányképes brigádot összehozni.

2021. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyvonalakban elmondható akkor hogy a szavazók többsége azért X-el a Fideszre mert nincs normális alternatíva
2021. dec. 20. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!