Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne itthon is szigorít...

Nem lehetne itthon is szigorítani a védettségi igazolványok (EU-s oltási papír) ellenőrzésén?

Figyelt kérdés
Továbbra is nagyon sok helyre be lehet menni még mindig védettségi nélkül, akár úgy is, hogy valaki más papírjait használja, ami okirathamisítás, alapból több év lettendőt jelent. Éppen ezért kellene akár boltokban is csekkolni ax érvényességet a személyi vagy az útlevél ellenőrzésével is. Az osztrákoknál és a németeknél úgy tűnik ez működött.

2021. dec. 21. 08:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

#9

Hazudsz, a németeknél jelenleg az üzletekbe, éttermekbe ha bemész kérik az oltási igazolást, és mellé a személyit vagy útlevelet. Ahol van lehetöség be is szkennelik a qr kódot. Egész évben minden épületben, tömegközlekedésen használni kell a maszkot. A nagy bevásárló üzletben nem kérik az igazolást. Ha nem vagy oltva mindenhova kell az érvényes teszt.

2021. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
11) ez nem igaz, élelmiszerboltokba bemehetsz, konkrétan bármelyikbe.a nagyobb bevásárlóközpontokban bármit megkapsz,ehetsz is ha akarsz.úgyhogy te hazudozol.kisebb helyeken vannak korlátozások de ezek is csak azért vannak hogy a plázákba menjenek az emberek.csehországban betiltották a karácsonyi vásárokat,ugyanezen okból.eszed az nincs, azért nem látod át ezt az egészet ill azt hogy mire megy ki a játék.a multiknak mindent lehet,a többiek le vannak tojva.
2021. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Hú hú hú, szemét multinak mindent lehet, kisembernek meg semmit! Unalmas ez a skandálás. A plázás üzletben kellett bemutatnom az igazolványom. Nem csak a kicsiben, hanem a nagyban is, mint a media markt. A többiek le vannak tojva? Mindenki kap nyugaton állami támogatást. Ha azt írtad volna, hogy az élelmiszerüzletekbe nem kell, de egyéb üzletekbe igen, akkor még igazat is adtam volna, de így nem tehetem. Hadakozz tovább képzelt konteóiddal.
2021. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tőlem Bécsben is kérték egy szuvenir boltban. De mondjuk ha azt vesszuk ez jogos. Helyi amugy se megy oda, kulfoldieknek meg kell a vedettsegi dokumentum. Es nem lattam, hogy uresen allnanak. A becsi karacsonyi vasar is tomve volt egyebkent.
2021. dec. 21. 11:54
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Már értem milyen lehetet az inkvizició korában, azóta annyi a változás a lovakat,autókra cseréltük. Akkor is volt egy hatalom aki megoszotta a tömegeket, és ma is akkor az egyház, most a gyógyszergyátók.
2021. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!