Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy hogy a...

Csak nekem tűnik úgy hogy a nagy gyermekvédelem csak akkor érdekli a Fideszt mikor valami lmbt érintettség van a dologban, amivel hergelhető a csőcselék?

Figyelt kérdés
De amúgy valós problémákra szarnak rá, a rendőrség is csak akkor avatkozik be mikor már vér folyik.
2021. dec. 21. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Délutánonként a Nickelodeon Junior ezt adja:

https://www.youtube.com/watch?v=rDKa4qTfMv4

2021. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Az lmbt érintettség igenis jelentős, ugyanis befolyásolhatja a gyermek helyes (születési neme szerinti) fejlődését.


Legalább annyira fontos, minthogy a kicsi gyerekekkel ne nézessünk olyan filmeket, ahol darálják a testrészeket meg hasonlók.Nem lenne jó, ha erőszakossá válnának.

2021. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Csőcselék? milyen párttal szimpatizálsz?
2021. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Van igazság abban amit mondasz. Tény, hogy nagyon rá vannak szálva az LMBTQ dologra. Amíg mondjuk a családonbelüli erőszakra gyakorlatban nincsen megoldás. Ahogy az alkesz szülökre sem.
2021. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
A rendőrség nem nevelési tanácsadó, családterapeuta vagy pszichológus. Ne a rendőrségtől várd a családi problémáid megoldását.
2021. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan, ahogy írod. Egy propagandafogás. Tényleges, valós gyermek, fiatalkorúak védelme az csak papíron van.
2021. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Tanárok nem kapnak normális fizetést és egyre kevesebben vannak a pályán, kevés az óvónő kevés a tanár, elavult az iskolai rendszer.

Egy csomó botrány volt a katolikus egyházban amiatt, hogy pedofil papok miket tettek, az egy dolog, sajna bárhol megtörténhet, rossz emberek mindig is voltak és lesznek is, de az hogy az egyház eltusolta ezeket és a kormány ilyenkor bezzeg nem tett semmit a gyermekek védelemért az tragikus.


Most épp az LMBT a fő gonosz, ilyenkor hirtelen fontos lesz nekik a gyerekvédelem amikor a fent említett eseteknél nagyban csesztek és még most is csesznek az egészre.


#2 Nem lehet a gyerekek szexualitását megváltoztatni, én egy teljesen hetero világban nőttem fel, komplett családdal normális körülmények között, sőt még iskolába is vallásos suliba jártam ahol szó sem volt erről, mégis meleg lettem.

Hozzátenném hogy senkinek se célja, hidd el az én életem is egyszerűbb lenne heteroként, de ez van, nem célom az hogy más átélje amit én átéltem.

2021. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!