Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki felvette Covid ellen a...

Aki felvette Covid ellen a kétdózisú oltás egyik részét, kapott védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés
Például van neki 1 db kínai oltása.
2021. dec. 22. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Most már 4 kell :D A kettő is oltatlan gonosztevő.
2021. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
eddig kapott , januártól 3 oltással fognak adni
2021. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Miért, a három lejért oltás erősebb, mint az egy aktuális?

(ja bocsi nem, drágább).

2021. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Kaptam, még március elején, a február vége felé kapott 1. Sinopharm oltás után.

Nekem ugyan megvan a 3. oltásom is, de azoké is érvényes, akik már a kétdózisú 2. adagját sem kapták meg.

Gulyás Gergely kormányinfón azt a választ adta, hogy maradnak az igazolványok, nem érvénytelenítik, nem cserélik; elektronikus lekérdezés alkalmával kiderül, hogy hány oltást kapott az illető, és milyeneket. Igen ám, de sok helyen elég bemutatni, semmilyen elektronikus leolvasást nem alkalmaznak.

2021. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Áprilisban kaptam első oltásom (Szputnyik), másfél hét múlva jött meg az igazolvány.
2021. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
55%

Sziasztok!

És ha valaki csak most adatná be az első oltást nála hogy lenne a Kártya?


Még mindig nem tudtam dönteni

oltatok- e.... bocsánat előre is!

2021. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valaki esetleg tudja ?
2022. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Csatlakozom, most hogy lesz? Első utàn küldik? Mhely kéri, de kettőt tervezek beadni, harmadikat már nem, akkor kilépek (nàlunk kötelező lesz a 3.is).
2022. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem 6 hónapig érvényes marad a kártya, de legalàbb 3 hó (amúgy 90% Ho-ban vagyunk nem is értem a hisztit a cégnél mégha 3-an ülnènk együtt még azt mondanàm, de ilyem sincs, èn amúgy is maszkban megyek mindenhova ffp2-3, senkit nem veszélyeztetek és egészsègesen èlek, tőlem nem kap el senki semmit, minimális ellenanyagom is van, tüskefehérje elleni és neutralizáló is (nem tudom mikor estem át, tippem 2020 február akkor köhögős beteg voltam, azóta kopp-kopp mèg torokfàjàsom se volt).
2022. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!