Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Viktor miért nem érti meg...

Viktor miért nem érti meg hogy a szlogenen röhög a nép?

Figyelt kérdés

A híres "Mo előre megy nem hátra" szövegre gondolok, ugy adta elő mintha büszkék lennének az emberek rá..

Miközben cringe az egész..

Ezt a fideszesek észrevették már szerintetek?


2021. dec. 23. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ez is a covid hatása. Habony nem tud menni Ibizára felszívni néhány fehér csikot. Tiszta fejjel ennyi telik tőle.
2021. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

te talán rajta röhöksz mi meg vele együtt


Csakaferi!

2021. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Pedig ez nagyon jó reklám! Nem vagyok Fideszes, de megfogott engem is. Kiválóan van megszerkesztve. Bal alsó sarokban a negatív értelmű multban piros háttérben jelenik meg a balos vízió, mint akik leszerepeltek. Hazánk valóban sok tekintetben előre megy. Gondolj bele ; itt a legolcsóbb a gáz, villany, benzin. Még nyugaton rettegnek a blackouttól nekünk biztos gázszerződésünk van az oroszokkal. Nem kell a közbiztonságtól félnünk, nincsenek migráns bandák. Most elsőre ez nem tűnik fel, de sok bölcs ember az idősek között ezt tudják. Hidd el átjött az üzenet👌
2021. dec. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Aaa nem vagy fideszes... Ha valoban el is hiszed amit mondasz akkor az a kerdes miert nem vagy, hiszen Otbi megved a migriktol, hatosagi aras lesz minden.


Ja es igen magyarorszag elore megy nem hatra nem oldalra nem felfele, erted elore. Mintha egy retardaltnak irtak volna, mondjuk annak nezik az embereket (sajnos igazuk is van).

2021. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
4 Nem vagyok fidezses, mert az a töménytelen b/zulás ,paráználkodás nekem sok. KDNP-s vagyok úgy egyébként és közös listára szavazok, csak mondom
2021. dec. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A "Csak felfelé!" gondolom tök oké neked. 🙂
2021. dec. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Hat legalabb az nem: "csak felefele nem lefele", es az a hattere h nem baloldal es jobboldal a 22es valasztas kerdese hanem Orban vagy nem Orban
2021. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Majd a végén nézd meg, ki nevet!


Az nevet igazàn, mint tudjuk.

2021. dec. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezt mondta arra is, hogy fixálták a jelzáloghitelek kamatát, befagyasztották az üzemanyag árát, és hamarosan a multiknak be kell szolgáltatni a lejárathoz közelítő élelmiszereket. Úgy tűnik, hogy az előre azt jelenti, hogy a kommunizmus felé.
2021. dec. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
9: Franciaországban már rég működik ez a fajta élelmiszer dolog, akkor ott is kommunizmus van?
2021. dec. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!