Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt a Fidesz...

Mi értelme volt a Fidesz részéről ennek a borzalmas áremelésnek választások előtt?

Figyelt kérdés

Egy eddig megszokott vásárlási kosár amiért eddig ugyanott 3500-3800 forintot fizettem az most szinte hirtelen több mint 6000 forintomba került. De a fizetésem csak 8%-al nőtt azóta.

A Fidesznek teljesen elgurult a gyógyszere? Vagy mi a francnak inflálja el így a pénzt választások előtt?



2021. dec. 23. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert igazából nem akarnak nyerni.
2021. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%

A Fidesz nem emelt semmiféle árt.

A piac működik.


Viszont folyamatosan hozzák az olyan döntéseket,

melyekkel segítik az embereket, családokat.

Most pl. bejelentették, hogy befagyasztják a kamatokat.

2021. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Az oltásokat is azért nyomják pedig tudják mennyi oltásellenes van, a vesztésre játszanak.
2021. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2%
El lesz számoltatva jövőre szerintem minden inflációs intézkedés.
2021. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
A gazdaság romokban, Orbánék már nem tudnak vele mit kezdeni. Nemrég 350 milliárdos beruházás-elhalasztást, most újabb 750 milliárd megszorítást jelentettek be. A forint is romlik folyamatosan, az árak az egekben, nálunk a legrosszabbak a halálozási adatok az egész világon. Több mint 200 ország közül lakosságarányosan nálunk haltak meg a legtöbben covidban. Ezek után én nem tudom elképzelni hogy ne takarodna el jövőre ez az élősködő szervezet az ország éléről, azért ez már bőven túlmegy egy határon...
2021. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%
Hát igen, a kérdező az a tipusú ellenzéki, aki még azt is képes lenne itt leírni, hogy látta személyesen a zOrbánt, ahogy bemegy a Lidl-be és a banán árcéduláját kicseréli miközben mellette a Mészáros Lőrinc számolja a pénzt, a Tiborcz pedig dörzsöli a tenyerét a nagy áremelés és a kiváló terv miatt.
2021. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Én nem igazán veszem észre ezt az állítólagos marha nagy áremelkedést a boltban, amiket én veszek, hónapok óta ugyanolyan árban vannak, sör, gyümölcslé, kóla, ásványvíz, sajt, hal, tészta stb. Amúgy a Fidesz egy dolog árát határozta meg, nevezetesen csökkentette, az üzemanyagét. A többit a piac intézi. Ébredj fel, már rég nincs árhivatal, ami megszabja az árakat.
2021. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván az élelmiszereknél jelentős emelkedés van de erről a világpiac is tehet nem csak a kormány.
2021. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
A Fidesz emelte meg az árakat? :D Kérdező, neked van fogalmad arról, hogy ki határozza meg az árakatm
2021. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A Fidesz inflálta el a forintot, ezért ilyenek az árak amilyenek.
2021. dec. 23. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!