Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok kik külföldön vannak. Ha...

Azok kik külföldön vannak. Ha más lenne a kormány visszajönnétek haza?

Figyelt kérdés

Nettó 10 euró alatt meg sem fordulna a fejemben haza jönni..

Ti hogy vagytok vele? Én már bedolgoztam magam ide,. beszélem a nyelvet.


2021. dec. 25. 07:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkát csinálsz kint?
2021. dec. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hegesztő mérnök.
2021. dec. 25. 08:05
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Itthon is jol keresek, minek mennék migránsnak máshova?
2021. dec. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem jönnék vissza.

Nem migráns vagyok kint de lassan úgy érzem magam,hogy Magyarországon id ota marhának néz a politika.

2021. dec. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Nemzetközi sofőr vagyok, az utóbbi 2-3 évben nagyon megnövekedett a hazaköltözők száma, mi főleg Egyesült Királyságból és Írországból költöztettünk haza. Voltak nyugdíjasok, egyedülállók és családosok is, de senki nem azért ment ki, vagy jött haza, mert olyan a kormány, amilyen. Kint jobban meg lehetett élni, mint itthon, sokaknak svájci frankos hitele volt, azért mentek ki. Azért jöttek haza, mert már nincs akkora különbség a kinti és a hazai életszínvonal között, mint volt 10-15 évvel ezelőtt. A kint szerzett tapasztalattal és nyelvtudással itthon is az átlagnál jobb keresettel el tudnak helyezkedni, számukra már nincs akkora előnye a magasabb életszínvonalnak ahhoz képest, hogy Magyarországon élhetnek. Akivel én beszéltem, egyik sem politikai megfontolásból költözött vissza Magyarországra.
2021. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó orbán fizetett válaszolója.

M1-nél kapnál munkát.

Sokat hazudsz és szépen, akár politikus is lehetnél.


Még az orbán-patkány mánia kezdetén több 100ezren vándoroltak ki.

Aki egyszer kimegy az soha többé nem megy vissza a fertőbe...

2021. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék haza. Van jó fizetésem, terveim, életem, miért kezdjek el mindent nulláról?
2021. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Azért jöttek haza, mert már nincs akkora különbség a kinti és a hazai életszínvonal között, mint volt 10-15 évvel ezelőtt"


Azt csak álmodtad orbán csicska.

2021. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Most cinikus válasz jön (ilyen is legyen), de ettől igaz.


Azoknak a magyaroknak, akik külföldön dolgoznak és hazautalnak pénzt és Magyarországon is költenek belőle, nekik kifejezetten jól jön az O.V. kormány.

Most is, karácsonyra kaptak 370-es ft/euro árfolyamot, több mindent vehetnek itthon a forintra váltott euróikért.

(Igaz, az állandóan Magyarországon élő és dolgozó magyaroknak ugyanakkor a termékek többsége annyival (is) drágább, többe kerültek az ajándékok, mert ez mind import termék.)

Szóval azok járnak a legjobban, akik külföldön dolgoznak és euróban kapják a fizetésüket, de a család Magyaroszágon él.

Gondolj bele, a magyar nettó átlagbér 299 ezer forint, viszont a német nettó átlagbér 2559 euro (947 ezer forint), az osztrák és ír nettó átlagbér 2740 euro (1M forint).

2021. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
Én, mint külföldön élő azt mondom, hogy soha nem költözöm vissza egy olyan országba, ahol van esély arra, hogy a mai ellenzék valaha kormányt alakít.
2021. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!