Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajnos a kocsiban felejtettem...

Sajnos a kocsiban felejtettem a maszkot és a tescoban rám szóltak. Felhúztam a pólómat a szememig, de ez nem felelt meg, ezért kitessékeltek. Miben véd jobban egy kézzel varrt textilmaszk a pólónál?

Figyelt kérdés
Amúgy vásárlás közben már rádöbbentem a maszk hiányára, ekkor kényelmetlenül és meztelenül éreztem magam, ekkor döntöttem úgy, hogy a pólót felhúzom az orrom fölé. Ki is mehettem volna, de a kosaram már tele volt. Odajött a biztonsági őr, akinek a maszk az orra alatt volt és kikísért. Természetesen igazat adok neki, csak nem értem miért véd jobban egy gumival ellátott rongydarab, mint egy póló?

2021. dec. 28. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
A lényeg hogy a maszk van előírva azt kell használni akár jobban véd akár nem.
2021. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Ismerős az érzés! Jártam már így én is. Kicsit hasonlóan meztelennek érzi magát az ember, mint nyáron amikor nem veszünk bugyit a mini alá. A lányok tudják, miről beszélek😍

A póló jó ötlet volt, szerintem ezzel megtettél mindent, amit akkor és ott a járványvédelemmel kapcsolatban megtehettél.

2021. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
A szabályokat be kell tartani, ez van.
2021. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem logikát ebben ne keress.Már jó ideje csak maszk formájú maszk jó.Egy időben meg a sáltól a bukósisakon át az ingig elfogadtak mindent.
2021. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert a ruhaanyag alig ér valamit, azért. Kezdetben elfogadtak mindent, mert messze nem volt elég maszk, ha emlékeztek.
2021. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Semmiben.
2021. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező

Őket is kötik a szabályok, törvények. Lehet, hogy az az őr magában veled értett egyet, viszont ha nem tartatja be azt ami a feladata, mert az van előírva a törvényben, akkor egy ellenőrzés során a munkahelyét büntetik meg miatta, amiért meg őt fogják kirúgni.

Ha neked lenne a munkád betartatni egy olyan szabályt amit nem tartasz teljesen jónak, akkor te is megtennéd - még ha nem is tartanád teljesen jónak, hiszen tudnád, hogy vagy megteszed vagy elveszted a munkádat.

Két hete én is úgy jártam, hogy siettemben csak berobogtam egy boltba és ott jöttem rá, hogy nem vettem fel a maszkomat, a kocsiban hagytam. Ennyi, letettem a kosaram ahol voltam és kimentem a maszkomért. Beletelt vagy tíz percbe oda-vissza, de ennyi. Az én hülyeségem volt és ha nekiállok kötözködni hogy befejezhessem a vásárlást ha már elkezdtem, az sokkal több időveszteséget jelentett volna. Legközelebb te is tedd inkább ezt egyből!

2021. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk civilizáltabb országokban már FFP2-t követelnek eleve.


Különben meg az őrnek nincs mérlegelési jogköre.

2021. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

"Kezdetben elfogadtak mindent, mert messze nem volt elég maszk, ha emlékeztek."


Mért ne lett volna? Érdekes módon nekem azonnal adtak egyet, ha kértemhanem. Több mint két éve megy ez a szarakodás és egyet nem vettem mert mindenhol ingyen osztogatják.

2021. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Az elnevezés a lényeg. Le kellett volna venned a póló és az arcodra kötni. Így már nevezheted maszknak.
2021. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!