Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Párbeszédesek, miért imádjátok...

Párbeszédesek, miért imádjátok ennyire fanatikusan, megszállottan a Párbeszédet?

Figyelt kérdés
Karácsony Gergely és a párt többi politikusának személyes karizmája vagy inkább a párt által képviselt értékek miatt?

2021. dec. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Amiért te Orbánt, Tiborczot, Mészárost és Simicskát! Ja várj, Simicska már ellenség.
2021. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
A Párbeszédet senki sem imádja. De tényleg, senki. Nincsenek olyanok se, hogy párbeszédesek, a tiszanekeresdi Kisbüdös köpködőben fellépő Kutyaütőknek több rajongója van, mint ennek a Pártnak. Több a heroinfüggő Magyarországon, mint a párbeszédes, ne szórakozzunk már! :)
2021. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Párbeszédes vagyok, de nem fanatikus imádó.

Fanatikus imádó az, aki totál elvakult azzal szemben, akit imád, mindent megtesz azért, annak ellenére is, hogy már ezerszer elárulta azt az értékrendet, stb, amiben eredetileg hitt.

Ez inkább a fideszesekre igaz, legyen szó azokról a fideszesekről, akik, a liberális, ateista, a polgári, a konzervatív, a keresztény és holnap talán az illiberális, vagy szélsőjobbos értékrendüek, mert ugye a fidesz már minden is volt, és ki tudja még mi lesz.


A Párbeszéd viszont a kezdetektől fogva ugyanazt az elvet és értékrendet vallja zöld, újbaloldali, és liberális (de nem gazdasági értelemben, ugyanis a környezetvédelem érdekében a vállalkozásokat és a kereskedelmet stb. rendesen szabályozni kellene, hogy egy példát mondjak)


Egy nagyon alacsony költségvetésű és és kevés erőforrással rendelkező párt, amelyik erejéhez és lehetőségeihez képest nagyon sokat tesz. Ez a hatékonyság mércéje.

Hitelesnek tartom, a politikusai ahogy én tudom, becsületesek, de nyilván minden embernek van hibája, pl. én is látom, hogy Karácsony foghíjas. És még a hibátlan embert is le lehet járatni milliárdos költségvetésű lejárató kampánnyal.


Nem vagyok viszont elvakult, van egy értékrendem, és ahhoz a Párbeszéd áll a legközelebb, de ha látom, hogy az elfordul ettől, akkor bizony letudom őket.

2021. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!