Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hogy ilyen olcsó...

Mit szóltok hogy ilyen olcsó az üzemanyag?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Tök jó.
2021. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
20 éve nem olcsó. Csak gondoltam szólok.
2021. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen ok, mindig teletankolom, nem figyelem az árat. Jobb lenne magasabb ár, hogy kevesebb kretén legyen az utakon.
2021. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom hogy kinek mi az olcsó 480-490ft-ban, az vagy hetente kétszer jár a Polski-val vagy 50es robogóval csúszkál ilyenkor is.

Pedig nem vagyok ám kispénzű ember, de azzal egyetérthetünk hogy a lélektani határ 280-300lenne, és már mindjárt nem számítana luxusnak a magyar ember szemében a benzin.

2021. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Szia! Ez a 172.b alternatív valóság?
2021. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező ironizált?
2021. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mennyi az economy benzin, mivel kizárólag prémiumot tankolok. Legutóbb asszem 540 Ft/l volt. Na és? Ki tudom fizetni!
2021. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd ha Magyaroszágon is ilyen olcsó lesz akkor fogok örülni is.
2021. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, most leszek nagyon lepontozva, de akkor is ez a véleményem! Szerintem még mindig túl olcsó!

Anno, mikor közel 500 forint volt (asszem') a 2010-es évek elején, akkor látványosan kevesebb autó volt az utakon. Ehhez képest most mi van? Az M0-áson, a városban, az agglomeráció körül dugó dugó hátán minden nap! Az autó állomány nemhogy csökken, évről évre növekszik! Elmész vásárolni vagy egy plázába, úgy kell parkolóhelyet vadászni. A belvárosban konkrétan alig találsz helyet hétvégén, mert lassan az épületek tetején is parkoló autók vannak. Az 5-ösön, 4-esen, 51-esen, régi 1-esen alig lehet néha előzni, mert annyian jönnek szembe és ha kifogok egy nyugdíjas papókát aki zötyög 50-60-nal, akkor ott fogok megrohadni mögötte! Egy kis városban lakom, ahol a fiatal ficsúroknak az a szórakozás esténként, hogy 4-5-6-an mennek egymás mögött és kocsikáznak!

Mivel a fentebb felsorolt jelenségeket minden nap tapasztalom, ezért nem tudom azt mondani, hogy Magyarországon drága az üzemanyag! Amikor ezek megszünnek -ahogy a korábban említett 2010-es évek elején történtek- akkor fogom azt mondani hogy drága vagy pont jó!

2022. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
Ez valóban a 172.b alternatív valóság! A többi alternatív valóságban már kihalt az emberiség, itt még tengődik egy kis ideig....
2022. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!