Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy Márki Zay Péter mindenidők legrosszabb kampányteljesítményét nyújtja? Gyakorlatilag a Fidesznek kampányolnia se kell, elég ha Márki Zay Péter megszólal.

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 23:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%

"akkor hogyan lehetséges, hogy az előválasztáson csupán 650 ezren vettek részt? "


Azért mert az előválasztás alatt messze a Fidesz költötte a legtöbb pénzt kampányra.

2022. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem azért csak ennyien mentek szavazni, mert az ellenzékiek nagy többségét nem érdekli ki lesz a miniszterelnök jelölt, csak az hogy Orbán veszítsen. Egyébként is jellemző rájuk a passzivitás. A közvélemény kutatásokból látszik. Úgyhogy Márki-Zay-nak semmiképpen nincs oka erre a túlzott elbizakodottságra, önteltségre.
2022. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Január 2 van hova a gyíkba kampányoljanak most? Ha már elkezték volna, mindenkiben fellobbanna a kormányváltó hangulat kb 3-4 hétre és utána szarnának az egészbe. Majd márciusban kell teljes erővel kampányolni, nem most. A fidesz azért kampányol most mert több milliárd ellopott közvagyonnal már nem tudnak mit csinálni. Amúgy meg a a Dobrev Kára, Gyurcsány meg Kunhalmi Ágnes kaliberű ellenzékiek elkezdenek kampányolni, akkor azzal csak egy dolgot érnek el. Eltaszítják az értelmes embereket és azok majd leszavaznak a Mi Hazánkra, jobb esetben a kutyákra.
2022. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Dzsoki ***** válasza:
54%
A kampány,a választás,másnapján kezdődik.Mármint a következőre.Izgatottan várom,hogy a semmi nem számít,csak Orbán takarodj hívők,hogy állnak a matematikailag igaz állításra,hogy sok Idős Fidesz szavazót,elvitt a COVID?Ezért fog MZP nyerni.Legalábbis,ezt hirdeti.
2022. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

Marketingben nem profi, majd belejön. MZP nem a Bibós haveri kör tagja, nem egy elit vállalkozói kör tartja életben, nem volt részese sem az olajszőkítésnek, és nem is rendszerváltás körüli bizniszek farvizén próbál életbenmaradni. Feltehetően nem érdeke a jelen politikai elitet kiszolgálni és hatalomban tartani.

Az "árulózása" kicsit erős, viszont közvetetten ugyan, de igaza van.

2022. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy a kérdezőnek igaza van! A kormány 12 éve gyakorlatilag folyamatosan kampánypolitikát tól, az ellenzék, ezzel szemben meg max leláncoja magát a tv székházhoz. Gyűlölöm azt, ami ebben az országban történik és az a legfájóbb, hogy erről nem csak Orbán tehet. Az ellenzék is a töketlenségével. Rég hátra kellett volna már lépniük a picsába, ha nekik nem megy.
2022. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Dzsoki ***** válasza:
100%
Amennyiben,marketingben nem profi,hogy volt ügynök?Nem 3/3,hanem házaló Amerikában vagy Kanadában?Hogy nyerte meg Hódmezővásárhely Polgármesteri Székét?Amatőr módon,esetleg sehogy?Vagyis,a Lázár vesztett,ezért nyert.Egyfajta Zsarátnok Város élőben.Megelevenedik egy mű?Nem pont úgy,a 21.századnak megfelelően.Az lehet,hogy csak böszme,de minden megnyilvánulása,a Fidesz győzelmét erősíti.
2022. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%
anyád nyújt gyenge teljesítményt....
2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
72%
A Fidesz járatja le hazug rágalmakkal miközben teljesen igazat mond MZP. Én faluban (is) élek és valóban elég tájékozatlan buta és bocsánat de egy részük semmirekellő népség él akik tárgyában nevelt gomba módon tengetik az életüket közmunkából, krumpliból és alkoholból. És az is igaz hogy legtöbben az idősek szavaztak a fideszre jobb élet reményében akiket most megtizedelt ez az időszak. Szóval engem nem bántott meg Márki annak ellenére hogy korábban én is beszoptam Orbánékat.
2022. jan. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én is faluban élek és ugyanígy látom.
2022. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!