Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az Ellenzéki Összefogást...

Aki az Ellenzéki Összefogást támogatja, az lényegében melyik párt szavazója?

Figyelt kérdés
A DK-nak van a legnagyobb (és az egyetlen?) szavazótábora elenzéki oldalon, a Gyurcsány fanok, meg Dobrev szerelmesek viszonylag sokan vannak. És akkor kb. ennyi mert a Jobbiknak, Mumentumnak nem sok szavazója maradt, Párbeszéd - egyáltalán van szavazója? 😄 MZP - egy totál nímand pali, pártja sincs, tavaly még a nevét sem lehetett hallani. Tehát akkor döntő többségében DK-sok szavaznak az összefogásra?

2021. dec. 31. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jobbik szimpatizás vagyok, és az Összefogásra voksolok.
2021. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A legtöbbnek gőze sincs mára, program sincs, csak az Orbán meg a Fidesz gyűlölete tartja őket össze.
2021. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
En eddig inaktív voltam, Márki miniszterelnök jelöltsége óta csapódtam az ellenzék mellé.
2021. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
2-esnek igaza van, összefogáspárti vagyok, és csak is azért, hogy orbán takarodjék a politikából. Szóval ha úgy tetszik, akkor igen.
2021. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
DK-s vagyok, de ez az MZP kritikán aluli.
2021. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor egyesek nem is kimondottan párt támogatók, pusztán azért szavaznak az összefogásra, hogy Orbán el legyen takarítva. Ez is egy felfogás.
2021. dec. 31. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg leginkább azok szavaznak rájuk, akik a Fidesz ellen vannak és nem Mi Hazánkosok/MKKP-sek/párttalanok.
2021. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Valamelyik a hat párt közül, amiből gyakorlatilag 2 ( DK, Jobbik) nevezhető annak...
2021. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Én nem az összefogásra szavazok, hanem MZP-re.

Nekem aztán mindegy, ha megmedgyessyzik, az sem érdekel. Ennél szarabb már úgysem nagyon lehet, ha meg mégis, akkor "el lehet innen menni".

2021. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

#7#

Ne lepődj meg azon, hogy az ellenzék legnagyobb bázisa azokból áll, akiknek elegük van a Fideszből.

A jövő évi választás a Fidesz ellen, és a Fidesz mellett voksolók párharca lesz, ocsmány kampánnyal felvezetve mindkét oldalról.

2021. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!