Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéket elfogadó liberális/...

Ellenzéket elfogadó liberális/konzervatív, vagy inkább vagy kormánypártot elfogadó liberális/konzervatív vagy inkább?

Figyelt kérdés
A teljesen objektív válaszoknál is (lepontozott, tényszerű, kormány vagy jobboldal mellett állást foglaló konzervatív megközelítésű válaszok) úgy tűnik, mintha többségben lennének itt valamilyen okból az ellenzékkel szimpatizálók, liberálisok, mint a kormánypárttal szimpatizálók. Szándékosan nem választót írtam és nem is szeretném a kormány vs. ellenzéki összefogás választási preferenciát megkérdezni, csak a politikai oldal elfogadottsága érdekelne fentiek szerint.

2022. jan. 3. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Inkább a kormány által képviselteket érzem magaménak liberális gondolkodásúként
Inkább a kormány által képviselteket érzem magaménak konzervatív gondolkodásúként
Inkább az ellenzéki összefogás által képviselteket érzem magaménak liberális gondolkodásúként
Inkább az ellenzéki összefogás által képviselteket érzem magaménak konzervatív gondolkodásúként
Mindegy, lepontozok minden olyan választ amiről azt gondolom, helyes vagy nem a válasz, de a kormány állásfoglalásához közelinek tűnő
Mindegy, lepontozom az összes ellenézéki öszefogás által képviseltekhez közelállónak tűnő választ
Minden mindegy, lepontozom a választ
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Egyiküket sem fogadom el.


Alapvetően nem hiszek ebben a pártpolitikában.Teljesen elavult dolog.

2022. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# Van bene valami!
2022. jan. 3. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én sem hiszek politikai oldalakban. A kézzelfogható valós dolgok határozzák meg az életem : ingyen tankönyv a gyereknek, ingyenes étkeztetés az iskolában, torna minden nap, alacsony rezsi, béremelés évente a fundamentalista vademberektől mentes szabad élet. Így döntök ha jól döntök. 👌
2022. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én olyan válaszoló vagyok, aki GyK-n mindkét oldalt szokta szidni. Jelen politikai helyzetben inkább ellenzéki vagyok, de inkább kényszer és kisebbik rossz elve alapján.
2022. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3# és 4# is érthető álláspont!
2022. jan. 3. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
" kézzelfogható valós dolgok határozzák meg az életem : ingyen tankönyv a gyereknek, ingyenes étkeztetés az iskolában, torna minden nap, alacsony rezsi, béremelés évente" Gratulálok, baloldali vagy, egyedül a vademberek része nem stimmel, de ennyi belefér.
2022. jan. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dzsoki ***** válasza:
36%
Mára,nincsenek oldalak.Ugyanis,ha lennének,akkor egy jobboldali,csak a munkaadókat tömörítő párt,sosem jutna hatalomra.Munkavállalóból,több volt van és lesz.Mindegyik párt,néppárt.Minden társadalmi rétegből van híve.A kérdésre válaszolva,a kormányt elfogadó,ha kell támogató,szociáldemokrata.Ugyanis,a Kormány programjában,sok a társadalmi igazságosságot segítő elem van.MZP programja,az egykori SZDSZ-é.A piacra kell mindent bízni.Majd a piac,mindent megold.Nincs benne szociális elem.
2022. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:

Csak a tényeket nézem.

A kormányhivatalok dolgozói majdnem éhen halnak, évtizedek óta nem volt béremelés.

A járási hivataloknál és az önkormányzatoknál szintén nem volt béremelés és egyáltalán nem is várható.

A családi pótlék 2005-ben is pontosan ugyanennyi volt. Egy gyerekre 12.200,- ; 2-re 26.600,- Ft.

A nyugdíjminimum 28.500,- Ft.

Rengetegen elveszítik a munkájukat az oltáskényszer miatt.

Aki beteg, de nem covidos, szóba sem állnak vele, ha még nincs életveszélyben. Sorban halnak meg az emberek otthon, mert nem kapnak semmilyen kezelést.

A forint soha az életben nem volt ennyire gyenge.

Az államadósság soha nem volt ekkora, az egekben van.

NIncs épeszű ember, aki ezekre szavaz.

És akkor még nem is beszéltünk Mészáros Lőrincről, arról, hogy a fél Balatonpart az övé. Azt hiszi mindent megvehet. Meg akarta venni a Nitrogénművek Zrt-t is, ami Pétfürdőn van, és ami nem eladó. Nem bírják megemészteni, hogy az nem eladó, ezért 10 milliárdos bírságot kapott.

EZ a választás hozza meg a vesztüket.

2022. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!