Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tudom hogy kire szavazzak!...

Nem tudom hogy kire szavazzak! Szerintetek jobb az Orbán vagy inkább valami ellenzéki pártra?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Fideszre most mindenképpen, ha nem akarsz szegény lenni.
2022. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Amelyik neked szimpatikusabb.
2022. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha az én véleményem alapján akarsz szavazni, akkor jobb ha inkább el sem mész... Az már régen baj ha nem tudsz még ilyen helyzetben sem önállóan döntést hozni
2022. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Egyértelműen a Fideszre..
2022. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

😂😂😂 Fideszre? Ébresztő ti szerencsétlenek. Döbrögi úr mef a Ferkó csapata se jobb. Így vagy úgyis dolgozni fogtok életetek végéig. Ébresztő.

Pincsli kutyák vagytok ha szavaztok Viktorrra meg ferkóra. Ezek az emberek mára már kukába valók, embernek sem nevezném őket. Jó ébredést kívánok.

2022. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Én egyikből sem kérek, a Mi hazánkra megy az X
2022. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

MKKP

vagy az osszefogas

2022. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Remélem a fidesz nyer,és rá két hónapra bedől az ország,kitőr a káosz..

És lehet menni fidesz szavazó seggeket rugdosni !!!

Közben míg mi polgi háboruzúnk,,addig meg fideszék elrepűlnek a fejünk felett !!!

2022. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
8/ Nézegess eu-s statisztikákat a meghatározott ekonomikai határozások közt mint: GDP növekedés, GDP/fő, állami aranytartalék, infláció stb. Egy "haladó" nem lehet annyira sit hogy életképtelen használni a google-be a megfelelő keresőszavakat angolul. Ha eljutottál idáig, légyszíves vond le a konklúziót szia!
2022. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Magyarorszag allamadossaga 25 eves csucsra ugrott!

A valasztasi ev miatt azonban tovabbi osztogatas varhato.

De ha a fidesz gyoz is, akkor is meg lesz ennek a bojtje, ha viszont veszit, akkor meg majd ujjal mutogat az uj kormanyra, hogy lam-lam, megszorit.

2022. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!