Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon félnek, migráns...

Magyarországon félnek, migránsnak nézik a vendégmunkásokat! Beért a kormány gyűlölet/félelem propagandája?

Figyelt kérdés
Mivel elüldözte a munkavállalók egy részét, vendégmunkásokat hoz be a kormány! Ahol találkoznak velük a Magyar emberek, migránst kiáltanak és félnek! Ezt is és a sok hazugságot és lopást köszönjétek meg orbánnak !

2022. jan. 5. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Okés, megköszönöm majd, és rá szavazok. Most már jobban érzed magad?
2022. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de ez Áprilistól másképp lesz nem lesz többe kerítés.
2022. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Migránsnak biztos nem nézik mivel nálunk még nincsenek.
2022. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Attól fühg milyen migránra gondolsz. Az ukrány/ román/ szerb munkavállalótól szerintem semennyire sem fél senki. Ugyanúgy néznek ki mint mi, be tudnak integrálódni.

Az arab bevándorlók meg nem ide akarnak jönni hidd el, ki vannak ők okítva, hogy hol kapnának sok lóvét/ segélyt és az nem Magyarország.

De egyébként se lenne fair, hogyha hátrányosan itt bármilyen bevándorló meg lenne bélyegezve, mert szerintem más országok is igen sok magyar bevándorlónak adnak munkát ( JÓK FIZETŐT) s rendesen is bánnak velük. Nagybátyámék is egy fél éve költöztek el Ausztriába, ott terveznek maradni örökre.

2022. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Idehozzák a sok gyökeret külföldről az én adómon élnek ingyen a páromat meg mindenhonnan kib.sszák, mert kis gyerek végett havi 3-4 napot állományban van. Sajnos segítség nincs. De ezek a férgek kellenek ide.
2022. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, tavaly tavasszal el mentem sátrazni ki a természetbe. De még oda is rám küldte a rendőröket egy vadőr hogy biztos migráns vagyok.
2022. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
6: azért túlélted ezt a komoly megpróbáltatást? Vagy le is lőttek?
2022. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem vicces heteske incelkém...
2022. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!